Bike in City

4 етап Зимового кубку 16-17. Крижані стежки

Le Snoy.
Елітний мікрорайон Києва — древні ліси, високі сосни, прекрасна кроскантрійна інфрастуктура та безліч криги і снігу. Саме у таких чудових умовах проходив 4 етап Зимового Кубку 16-17.

А насправді, ідея проводити черговий етап на Лісовому масиві виявилась дуже вдалою. В першу чергу, за рахунок небанальної та цікавої траси, про неї можете почитати наш #preview_mode.

Цього разу на стартовій було багато нового, наприклад стійки с самосами і смаколиками, кавомашинка з пристойною кавою за нормальні гроші та розкладка з усіляким велостафом. Не говорячи вже про ремонтну стійку і виділеного механіка на гонку.

Пункт реєстрації та судівський столик також були розташовані вдало і не спричиняли надмірного скупчення учасників. За суддівство на гонці традиційно відповідала чарівна пані Щербацька.

І вже традиційне багаття для бажаючих погрітись. Таке враження, що на нього півлісу притягнули, а потім димом показували точку старту учасникам, які запізнювались 🙂

4 етап вийшов на якісно новий рівень за рахунок окремого куточку з ремонтною стійкою та професійним механіком, багато хто користувався нагодою та доводив велосипед до ідеального стану.

Щоб зрозуміти дух гонки, для подальшого читання рекомендуємо увімкнути ось цей трек:

Ага, саме так — Le Drift на Le Snoy. Ми попереджали про велику кількість криги. І самий клас у тому, що зверху її прикидало свіжим сніжком. Учасники літали, падали і взагалі отримували масу задоволення. Дехто спробував їхати на шипованій зимовій гумі. У поворотах та, особливо, на льодових апхілах вона забезпечила чудове зчеплення, а профіль шипів гарантував нормальне самоочищення від налипаючого снігу. Щоправда на прямих рівних ділянках ці покришки катять гірше і дещо гальмують гонщика.

Власне, вся траса була досить суттєвим випробуванням для гонщиків, але найвеселіше відбувалось на кореневому спуску. Так, багато хто проїхав його досить технічно.

Велика частина учасників вирішила спуск просто збігати з велосипедом на плечі.

Що характерно, збігати спуск іноді виходило навіть швидше, ніж його проїзджати. Саме таку тактику обрав Олександр Лозенко. Але при цьому витрачається додатковий час на зпішування та застрибування на велосипед.

А ще одна когорта учасників вирішила показати трохи більше action&fails. Зразу кажу — всі цілі і задоволені тим, що відбувалось:)

Пишіть у коментарях — чиє падіння вам сподобалось найбільше?

З приводу результатів, то тут фактично жодних шансів суперникам не залишив Андрій Навроцький. Потужний старт, відсутність помилок на спецділянках, хороша середня швидкість і головне — жодної технічної проблеми. Схоже, що Андрій почав процес виходу на робочу спортивну форму до початку сезону.

Олександр Лозенко усіма силами намагався добрати Навроцького, але чиста потужність Андрія дозволила йому не підпускати Амерса на хоч трохи ризикову відстань, чиста перемога.

Олег Хлопов на старті віддав суперникам декілька позицій, потім почав їх відвойовувати, але гонка раптово закінчилась. Думаю, що при наявності 5-го кола, подіум був би трохи іншим.

Гарно їхав Володимир Шиліжинський, але до подіуму йому не вистачило 7-ми секунд розриву до Олега Хлопова.

Подіум категорії чоловіки виглядає так:

  1. Навроцький Андрій 52:33
  2. Лозенко Олександр 53:52
  3. Хлопов Олег 54:02

А тепер найцікавіше — турнірна таблиця після 4-го етапу (за лінком — повна таблиця з усіма етапами).

Місце Гонщик  Кількість балів
1 Хлопов Олег  83
2 Лозенко Олександр  61
3 Навроцький Андрій  49
4 Черкас Євгеній  37
5 Биковський Олександр 31

Нагадаємо, що за 1 місце учасник отримує 25 балів, за друге 18, а за третє 15. При цьому лишається ще два етапи (не точно, залежить від погодних умов). Тобто, наприклад, якщо наступні два етапи виграє Навроцький, то він, з 99 балами може претендувати як на друге, так і на перше місце у фінальній таблиці (залежно від результатів Хлопова та Лозенко). Дві перемоги Олександра Лозенко дадуть йому 111 балів. А от Олегу Хлопову достатньо виграти хоча б один етап і на другому прийти просто у першій п’ятірці.

Відтак, ми оголошуємо конкурс Провидець 2017!

Правила прості:

Конкурс проводиться виключно на нашій сторінці у Facebook.
У коментарях під постом з лінком на цю статтю вкажіть свій прогноз по «Першій трійці кращих гонщиків Зимового кубку» у форматі:

1. Прізвище Ім’я
2. Прізвище Ім’я
3. Прізвище Ім’я

За кожну правильно вгадану позицію, ви отримуєте +1 бал, за правильно вгадані всі три позиції додатково +3 бали. Перед наступними етапами ми будемо оголошувати додаткові конкурси на визначення переможців окремих етапів. Таблиця зі зведеними прогнозами учасників буде доступна для перегляду онлайн. Дедлайн надсилання прогнозу по «Першій трійці кращих гонщиків Зимового кубку» — 15 лютого, враховуйте це:)

Такі конкурси ми будемо робити по усіх значних гонках сезону 2017. А а кінці року найкращий з вас отримає титул Провидця 2017 та цінний приз від нас!

По дівчатам все дещо простіше. Ірина Гурьянова спіймала проблему із заднім колесом і вибула з боротьби, а Сана Весела виявилась трохи швидшою за Яну Хлопячу, тож вони зайняли відповідно перше та друге місце на подіумі.

ГоднимГонкам можемо побажати натхнення та гарної погоди на наступні етапи, бо турнірна таблиця обіцяє нам спееееку!

 

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: