Bike in City

Огляд траси WinterCup`16-17 Етап 4

The means are right for taking, fade to grey
Trying to be ruthless, in the face of beauty
In this matrix, it’s plain to see
It’s either you or me.
Bruise,
Pristine,
Serene,
We were born to lose

Лівий берег Києва не сильно розбещений великою кількістю велогонок. З відомих можна відмітити лише Броварські дюни (хоча це вже не зовсім Київ), та дитячі велогонки у Парку партизанської слави. А це прикро. Так, перепаду висот на місцевому рельєфі досягти важко, але можна проводити швидкісні заїзди. Проте орги разом з авторами треку Костею Жученко та Віталієм Царуком спробували витиснути максимум з Лісового масиву. Прекрасна спроба, як виявилось.

Враховуючи невелику кількість гонок, яка проводилась у цій місцині, трассу декілька разів переробляли практично повністю.  Остаточний трек:

Як бачимо, при довжині кола у 4,3 км, траса стала значно компактнішою та має два зближення. Це зручно у першу чергу для глядачів та фотографів, адже за гонку можна встигнути подивитись проходження гонщиками усіх спецділнок.

Складних місць обмаль, зрешту як і набору висоти. Цим траса трохи схожа на Міністерку. Основними і найважливішими на 4 етапі знову будуть дві речі — покриття та дерева. Останніх багатенько, адже трасса йде лісовими стежками. Місцями треба пильнувати, щоб не зачепити кермом сосну. А допомагати вам спіймати свою сосну буде покриття, точніше гарно вкатаний лід. І це, скажу я вам, вносить родзинку у подолання підйомів, поворотів і спусків. До гонки ситуація не покращиться точно. Сонце підтоплює верхній шар утрамбованого снігу, і він під дією морозу перетворюється на якісну кригу.

Я приїхав на зйомку на мандариновому ROCX, і вимушений визнати, що ось він — ліміт його всюдихідності. Так, їхати можна було, але доводилось дуже ретельно вибирати траекторію і нормально завантажувати заднє колесо на льодових апхілах. Ну і повна відмова від переднього гальма — невдале натискання важеля і привіт, миттєвий знос переднього колеса. Цікаво, чи ризикне хтось проїхати на циклокросі власне гонку. Я б не рекомендував. Що ж до питання чи ставити шиповану гуму, то є ділянки, де її зчеплення вам дуже допоможе (це 2-3 підйоми). Проте учасники прикатки чудово показували, як їх можна заїжати і на штатних покришках.

Окремо варто відмітити те, що у випадку з’їзду з протоптаної стежки (ага, тої самої, яка вся у кризі) ви потрапляєте у досить цупкий шар снігу з кіркою насту, що призводить до певної втрати як швидкості, так і керованості.

Саме покриття робить деякі спецділянки непростими. У першу чергу це стосується підйому від кладовища. Градієнт там невеликий, але коріння+крига додають йому чудового колориту. Неправильний вибір передачі або помилка із завантаженням коліс і все, можна тільки добігати до рівняка.

Схожа ситуація на двох лісових підйомчиках, але там додатково є ще зв’язка поворотів, які треба проходити або повільно, або з ризиком зносу.

Але це квіточки і не дуже весело. А от справжні розваги будуть очікувати вас на трьох спусках. Перший знаходится біля самого старту і він являє собою просто невеличкий уступчик, але за бажанням можна красиво вилетіти (для фоточок). Пам’ятайте про правильний вибір швидкості, бо за приземленням йде крутий поворот наліво, потрібно вписатись.

Другий спуск технічно простий, але досить швидкий. Головне не боятись і контролювати велосипед. Проте також за спуском є лівий поворот, на якому дуже сильно несе на зовнішній радіус, враховуйте це.

І герой гонки — спуск «Ахахах, ти куди?» Нормальний градієнт, кручена траекторія, купа снігу замішаного з піском, повно коріння і дерево внизу. Все це обіцяє масу фану глядачам і «цеглинок» гонщикам. Саме тут ми рекомендуємо робити самі круті фотки. Можна навіть на фоні падаючих спортсменів:) Але саме головне — спуск не надто швидкісний, так що шанс впасти занадто невдало не дуже високий. Приємне місце.

Про те, як його катали на #preview_mode краще не говорити, а просто показати фоточки. Зрештою, будемо чесними — нормально з’їхали всі.

Хоча деякі спроби були не зовсім вдалими (всі цілі, не переживайте).

Не нудний спуск, одним словом:)

А от чи буде фановою сама гонка, залежить від вас, шановні читачі. Реєструйтесь і випробовуйте свої сили або приходьте дивитись на веселощі і підтримувати улюблених гонщиків!

Ось, доречі, івент у Facebook

До зустрічі на гонці! Не забувайте тепленько одягнутись, обіцяють морозець 🙂

Run away from all your boredom
Run away from all your whoredom and wave
Your worries, and cares, goodbye
All it takes is one decision
A lot of guts, a little vision to wave
Your worries, and cares goodbye

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: