Bike in City

Критий Ровер 2017 — NASCAR у світі велосипедів

Навесні, 18-19 березня 2017 року на велотреку СКА у Львові відбудуться найкрутіші в країні любительські змагання Критий Ровер. Запрошуємо любителів глухої передачі, вело-ентузіастів, спортсменів-аматорів усіх дисциплін взяти участь, повболівати за друзів і взагалі відкрити для себе неперевершений світ велотреку.

Критий Ровер – це швидкість на грані, дух змагань, жага до перемоги. Рік 2017-й не стане винятком. Як і щороку, ми повертаємося на Львівський велотрек, ганяємось, перемагаємо, вболіваємо, переживаємо, угораємо. Всі, хто досі тільки мріяв відчути себе легендарним трековим гонщиком, або глянути на друзів у такій ролі, матимуть змогу зробити це на Критому Ровері. Це означає поганяти на найкрутіших віражах Європи, поборотися за призи і потім відсвяткувати. Ми тут, бо ми не боїмося крутого віражу, атаки чи поразки. Ми дивимось тільки вперед і ніщо нас не зупинить.

Цього року ми вирішили розширити спектр змагань. Як сильні та потужні спринтери, так і витривалі та швидкі темповики зможуть показати все на що здатні. Хто взагалі прийде для веселухи, і попробувати всякі фіксерські штуки-дрюки на треку, зможе випробувати себе у гонці на найдовше коло.

Фото від LittleBigCycling

На Критому Ровері, хто відчайдушно змагається, той і гостро розважається. В цьогорічну програму входять заходи для піднесення “бойового” настрою. Протягом двох днів змагань пройдуть різні веселі фіксерські конкурси, типу трекстенд чи нога-на-землю, і звісно традиційні для нашої події голдспринти. Все це в рамках душевної та угарної вечірки.

Фото від LittleBigCycling

Реєстрація на подію буде оголошена у фб, на сайті події insanerover.org і в соц-мережах на початку 2017. Слідкуйте за оновленнями і до зустрічі на треку.

Автор — Андрій Шуляр

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Блоггер Bike in City

Это общий аккаунт для всех блоггеров–новичков. Автор публикации указан в тексте.

Если хотите опубликовать материал на Bike in City или завести персональный блог, напишите Богдану или Йонасу.

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: