Bike in City

1 етап Зимового кубку 2016. Гонки весь рік!

 

Winter Cup

Самі організатори описують кубок таким чином:

Що таке Winter Cup?
То є серія перегонів для тих, хто сумує за велосипедом у міжсезоння та не соромиться волохатих ніг — під зимньою велоформою ніц не видно.
Умовно кубок складається з 3 частин: осінь, зима та весна.
Осінь та весна — практично класичні хсо перегони — тут вам і торчки, і техніка, і коріння, а також поворотики та інша кантрійна принадність.
Але ключовий смаколик Зимового Кубку — зима. Cніг, ошалівші люди, лід під колесами та у флязі. Гонки по снігу — це інша реальність.
Зимова частина — 1-3 гонки. На власному досвіді перевірили, що фан і драйв взимку мають місце у досить вузькому діапазоні метеоумов: сонячні мінусові дні — найкращий варіант. Виходячи з цього, анонсувати перегони заздалегідь неможливо, тож лишайтеся на зв’язку та стежте за анонсами у пабліку.
Бали за участь у Winter Cup нараховуються гонщикам, які зайняли позиції від 1 до 10 (відповідно отримують: 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1). В загальному заліку враховуються всі етапи. Категорії учасників Ж (леді) та Ч (чудаки).
Призи. Учасники, які виїжджають на 1-3 місця, отримують пам’ятні медалі на кожному окремому етапі.
Учасники, які взяли участь у певній кількості етапів, отримають призи від наших партнерів, незалежно від своїх результатів.

Перший етап Зимового кубку 2016

Першим заходом новоствореного синдикату став 1 етап Зимового кубку, який пройшов у Кирилівському гаї.

Траса цікава, різноманітна та має середній рівень складності. Ми робили її попередній огляд , не будемо повторюватись. Проте можете подивитись назви сегментів траси у Strava, вам сподобається;)

Трохи відгуків гонщиків про гонку:

«…Трасса для тру КК №1 в Киеве. Наличие годных сегментов стимулировало латентную зацикленность на совершенствовании МТБ навыков… некоторые участки условно поддались только после полсотни пролетов по ним, и все равно в годной гонке на пульсах проезжались в стиле морских членистоногих» Андрій Щербацький

«…Трасса понравилась как никогда. Впервые, наверное, ехал и не думал о том, что есть какой-то элемент, который меня напрягает…» Андрій Бригіда

«…Гонка збс. Сподобалося як їхав…» Андрій Навроцький

Гонки зимової серії завжди відрізняються невеликою кількістю учасників, але дуже потужним складом. Так було і цього разу. Хто ж боровся за призи серед чоловіків?

Євгеній Черкас дуже добре знайомий з трасою. Його байк ідеально підходить для їзди вниз, однак в гору їхати на підвісі з ходами 140-140 та колесами 27.5″ не дуже зручно. Як результат — участник команди «Пятый отряд», який їхав під номером п’ять заїхав на п’яте місце. Все як в аптеці.

Андрій Навроцький мав додати інтриги з розподілом місць на подіумі, однак проблема з вилкою відкинула його на четверту, безмедальну сходинку.

Діма Петров навіть не тренуючись на постійній основі без проблем може вигравати гонку. Боротьба за 2-3 місця вирішилася у фінальному спринті.

Андрій Щербацкий. Мабуть найзавзятіший та найвпертіший участник з точки зору прикатки траси. Як мінімум — цій трассі він виділив уваги більше за усіх інших учасників. Ходять чутки, що він навіть звертався до тренеров школи FollowMe для зняття лишніх секунд на спусках, така наполегливість вражає.

Олег Хлопов — то людина-загадка. Може не тренуватися, може стартувати з останніх позицій, може, як на гонці, потужно впасти на першому колі, а потім з невимушенною легкістю від’їхати від усіх в точку на горизонті, не давши навіть надії на те, що хтось інший може перемогти сьогодні. Браво.

Результати по чоловікам
1 місце — Хлопов Олег — 1:08:02
2 місце — Щербацький Андрій — 1:08:51
3 місце — Петров Дмитро — 1:08:51
4 місце — Навроцький Андрій — 1:10:02
5 місце — Черкас Євген — 1:10:33

Сана Весела. Гонки їздить не дуже часто, проте впевнено проїхала усю трасу і ми маємо надію, що не без фану.

Олена Добраніца. Її можна назвати новачком гонок але завдяки активній позиціі і сумлінному навчанню техніці заїхала другою та, за її словами, отримувала задоволення на всій трассі.

Оксана Сугакова поки що катається в іншій лізі — навіть застуда не завадила їй перемогти взагалі без шансів для інших учасниць.

Результати по жінкам
1 місце — Сугакова Оксана — 43:54
2 місце — Добраниця Олена — 46:40
3 місце — Весела Сана — 53:15

Найближчими перегонами від ГоднихГонок стане «мікрорулілово+шашлички», 5 листопада. Про трасу, формат і специфіку ми напишемо вже дуже скоро, а поки реєструйтесь.

Наступний етап Зимового кубку відбудеться 20 листопада, запрошуємо!


Всі фото взяті з офіційної сторінки ГодніГонки. Фотоальбом 1 етапу Зимового кубку.
Автори фотографій:
Vasil Sokolyuk, Илья ПеняевНиколай Граханцев, Петро Зенін, Олександра Кришталь, Настасія Бо

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: