Bike in City

Вижимка з Aliexpress — еталонна фігня

Хочу поділитись з вами маленьким болем. А саме досвідом експлуатації інструменту, придбаного на аліекспресс. Текст буде дуже коротким.


Горная дорога велосипед Repair Tool Chain разобрать Гаечные ключи Велосипедный Спорт Велоспорт мини-говорил выключатель ручного инструмента для BMX MTB обслуживания


Після встановлення на шосер спешового боксу з інструментами, у мене виникла ідея доповнити його маленькою вижимкою для ланцюга, так як всі необхідні шестигранники та TORX були в комплекті боксу, а от інструменту для ремонту ланцюга не передбачили.

Specialized SWAT road box

Огляд коробки з корисними ніштяками SWAT road box від Specialized.Унікальний інструментальний бардачок — продуманий, естетичний і нереально дорогий…Також запис доступний на YouTube в кращій якостіhttps://youtu.be/JhlZt0XSWfc

Posted by Bike In City on Friday, February 16, 2018

Пошуки завели мене на Aliexpress. І таки я знайшов там варіант, який повністю задовольняв мої вимоги до вижимки: компактність, замість ручки отвір під шестигранник, а на додачу ще й спицьовий ключ.

Зрадів, швиденько замовив і почав чекати. І от сьогодні ця адова хєрня приїхала.
На перший погляд все мініатюрно і дуже симпатично.

Прийшовши додому я першим чином спробував впихнути її у SwatBox на місце балончика з СО2. І вона лягла як рідна! Радості моїй не було меж. А ні, була. Бо наступної хвилини я взяв старий розтягнутий 10-рик KMC і спробував витиснути пін.

А ХРІНА ЛИСОГО ТОБІ

Вже на 2-3 оберті шестигранника цю бздюрку почало корявити, вигинати і страшно ковбасити. Шпиньок просто викривило, плюс вивернуло саме тіло вижимки. Китайці — ванлав.

При цьому на робочій поверхні вижимки лишився ніфіговий такий відбиток ланцюга 🙂

Саме смішне, що пін з лінка так і не видавало, лол. Експеримент на 11-швидкісному ланцюгу дав такий самий результат. Звісно, я подумав, що може справа у ланцюгу. АЛЕ НІ. Лезайновський мультитул з вижимкою впорався за секунду.

При цьому повноцінний мультитул з вижимкою усього на 40 грамів важче за цю китайську дічь. От тільки в SwatBox не влазить…

Коротше кажучи, порекомендуйте нормальну мініатюрну вижимку під шестигранник, а?

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: