Bike in City

Нові інструменти, насоси та комплекти для ремонту безкамерок від Lezyne

У 2020 році, виробничі потужності Lezyne повністю перейшли на власний цикл виробництва. Якщо раніше процес виготовлення біт для інструментів відбувався на окремих фабриках, то тепер Lezyne працює по принципу “all in house”, тобто все виготовляється в одному місці, що допомогло спростити логістичні та технологічні процеси на фабриках. А ось і перші новинки, які з’явились на світ після таких змін.

Переклад матеріалу Pinkbike

Мультитул RAP II 19 CO2 

Як вже зазначалося раніше, лінійка мультитулів Rap II спроєктована, та повністю виготовлена на виробничих потужностях Lezyne. Новинка має інтегрований насос CO2, набір шестигранників на всі випадки життя, та вижимку для ланцюга  — і все це зібрано у легку, ергономічну, алюмінієву конструкцію.

Інструмент повністю анодований у чорний колір — і також має окремий тримач для запасного замочка ланцюга. Сталеві біти RAP II тепер виготовляються з максимальним дотриманням допусків та мають більшу робочу поверхню, яка полегшує доступ до складнодоступних елементів кріплення. На додаток до RAP II 19, в лінійці доступно також сім конфігурацій RAP II з набором інструментів для будь-яких ситуацій:

  • Тримач для замочка ланцюга
  • Шестигранники 2/2.5/3/4/5/6/8 мм
  • Torx T10/T25
  • Хрестова викрутка 
  • Вижимка ланцюга
  • Ключ 8/10 мм
  • Ключ для шприх (під 4 різні розміри)
  • Заглушка в гальмівний каліпер
  • Ключ для вирівнювання роторів
  • Насос CO2

CNC Tubeless Drive

CNC Tubeless Drive — ручний насос/міні майстерня по ремонту покришок 3 в 1, що створена ремонту та накачування коліс великого об’єму. Набір включає до себе комплект для ремонту безкамерних покришок, насос CO2, та насос великого об’єму. Все це зібрано у легкому алюмінієвому корпусі, і дозволить вам швидко відремонтувати проколи/пробиття десь на трейлах.

Довгий шланг, зручна ручка та великий об’єм повітряної камери дозволять легко накачати колеса до 30-psi / 2 атмосфери. Клапан у насоса — Presta, а якщо його перевернути, то ним можна качати колеса через ніпеля з витягнутим сердечником — це дасть більший потік повітря, що важливо при встановленні безкамерної покришки. А для випадків, коли потрібно “хлопнути” покришку на обід,  в комплекті є CO2 насос з балоном.

В комплекті йдуть п’ять затичок для ремонту безкамерних коліс та один балон CO2 20 г.


Ніпеля CNC TLR Valve

Алюмінієві розбірні ніпеля, з ущільнюючим кільцем та алюмінієвою контргайкою, для надійного ущільнення. На ковпачку є 25 Torx, яким ніпель затягується на ободі. Сам ковпачок можна зняти, і використовувати для того, щоб викрутити серцевину ніпеля.   Доступні у чорному, золотому, синьому або червоному кольорах. 


Tubeless Insert Kit

Набір для ремонту безкамерних покришок, який ховається у велосипедне пряме кермо. Він виготовлений з легкого та міцного алюмінію, та має спеціальне сталеве шило для встановлення затичок в безкамерку. Такий набір  дозволяє швидко залатати діру у покришці — в комплекті йдуть п’ять затичок, які зберігаються всередині. Цей набір також виконує функцію баренди, а три ущільнювальних кільця надійно закріплюють його у переважній більшості прямих рулів.  


Multi Chain Pliers

Lezyne тепер також мають в асортименті інструмент для роз’єднання ланцюга. Доступні функції: щипці для ланцюга с замком, вижимка, інструмент для розбору ніпелів, відкривачка, вирівнювач для роторів та два магнітних тримачі для запасних замочків. Інструмент має чорне анодоване покриття та загартований сталевий пін вижимки. Підійде як для використання у майстерні, так і в якості дорожнього набору інструментів. 

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Єгор Струль

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: