Одна з переваг статусу амбасадору якогось бренду — це змога прямо впливати на асортимент, продажі та загальну маркетингову стратегію. Наприклад формувати власні набори за спеціальним прайсом. І я скористався такою можливістю та спільно з українським представництвом Science in Sport зформував окремі bikeincity-набори, які допоможуть тим, хто не хоче довго розбиратись в асортименті, а замовити одразу і отримати хорошу підбірку. Ще й зекономити при цьому.
Лінк на паки (резервний, якщо інші не працюють):
Ціль була максимально простою — зробити набори, заточені під велосипедну специфіку (та і взагалі циклічні види, такі як біг чи тріатлон) і вкласти їх з тих позицій, які я сам постійно використовую та можу сміливо рекомендувати. Ціна, очевидно, на набір повинна бути меншою, ніж якщо купувати все окремо. Так з’явились дві опції — BIC Starter Pack та BIC Power Pack.
Bike in City Starter Pack
Суть цього набору — дати змогу користувачу спробувати ключові (є таке хороше слово «сигнатурні») продукти від британців. Очевидно, що основою цього набору стали ізотонічні гелі, бо саме вони є основною вирізняльною фішкою SIS. При чому пропозиція реально багата і дозволяє зкуштувати усі підвиди: 2 стандартних ізотонічних гелі, 2 гелі з електролітами, 1 кофеїновий гель і 1 ультра напакований Surge. Усі гелі містять по 22 грами вуглеводів, майже не солодкі, не мають приторного смаку і не потребують запивання водою. Електролітичні при цьому додатково містять солі і гарно відновлють мінеральний баланс. А Surge взагалі дика штука, в яку впихнули 200 мг кофеїну (це прям дуже дофіга), 3 грами цитрулін малату та 1.6 грами бета аланіну. Останній гель рекомендую використовувати перед короткою інтенсивною гонкою (до години), або возити з собою як НЗ на випадок непередбачуваних обставин. Нагадаю, що постійно їсти Surge не рекомендовано, бо можете заробити лиха.
Про Surge я вже писав був на ФБ сторінці:
«Чорні красіві» гель входить до відносно нової лінійки Surge, яка позиціонується у якості ідеальних продуктів для футболістів, командних видів спорту і короткої вибухової циклічної роботи. Коли потрібно «на всі гроші», але недовго.
Фактично це передстартовий гель, який варто заточити хвилин за 15-20 до початку активності.
Основа, яка відповідає за «увімкнення» — це 22 грами вуглеводів, 200 мг кофеїну, 1.5 аргініну, 1.6 бета аланіну та 3 грами цитрулін малату (він же Stimol, якщо чули таку назву). Та різні вітаміни B-групи у невеликий концентрації.
З вуглеводами все ясно — це просто паливо. А от 200 мг кофеїну вже цікавіше. За викладками Європейського агенства по безпеці харчових продуктів (EFSA), американських та канадійських регулюючих органів у сфері медицини, максимальною разовою дозою для здорової людини є 400 мг кофеїну, а максимальною добовою — 1000 мг. Але пам’ятайте, що при дозуванні більше 200 мг, кофеїн може мати токсичну дію на серцевий м’яз.У одній чашці еспресо міститься в середньому 60 мг кофеїну.
В Surge — 200 мг, або більше трьох чашок еспресо. 1/5 від максимальної добової дози.
А якщо враховувати інформацію, що максимальна концентрація кофеїну спостерігається у крові через 45-60 хвилин після прийому, то зрозуміємо, для чого цей гель.
Це ульраштука, щоб швидко включитись у бій, видати за годину все, що є в ногах, та піти відпочивати. У велоспорті це наприклад велокрос, коротка крос-кантрі (XCO) або … правильно — критеріум
Бета-аланін у концентраціях 1,6-3,2 г на добу збільшує поріг настання м’язової втоми та зменшує біль у м’язах по завершенню періоду інтенсивної роботи. Гарно стакається з кофеїном та донаторами азоту. Але його цінність заключається для тих, хто працює у анаеробі. Тобто знову ж велокрос, XCO та критеріум. Для тривалої циклічної роботи на рівні ПАНО і нижче бета-аланін не представляє ніякої цінності
Аргінін та цитрулін малат — це донатори азоту, відіграють значну роль у циклі Кребса, допомагають ефективніше виводити аміак та приймають участь у зниженні м’язової втоми, збільшують аеробну потужність та покращують відновлення після інтенсивної роботи.
Причому доведено, що цитрулін малат як прекурсор аргініну має значно ефективнішу дію на організм.
Тобто, якщо дивитись по складу, то у нас виходить нічогенький такий коктейль. Його я і вирішив захавати перед критеріумом. Результатом задоволений, але при такій концентрації кофеїну можу рекомендувати його для двох сценаріїв — це вибухова коротка робота типу CX, XCO та Crit або возити з собою у якості резервного гелю на випадок повних вафель. Ця штука дозволить вам докрутити до дому або точки евакуації, майже гарантовано. Але рекомедувати його як гель постійного вживання на тренуваннях чи гонках — дурість! Можна посадити сердце і все інше. Також зважайте на свою чутливість до кофеїну, 200 мг це вже не хвіст собачий. Доречі, ніяких після-ефектів не було, бо мій організм кавомана і так звиклий до таких добових дозувань.
Для себе вирішив, що матиму у домашньому запасі 3-4 такі вундервафлі, на випадок атомної війни.
А, і пам’ятайте за смак! Якщо уважно подивитесь на лінійки виробників, побачите, що усі гелі з кофеїном мають смаки лимону, коли, кави і тому подібного. Бо ними маскують гіркуватий присмак кофеїну, від нього нікуди не дітись. І якщо ви куштуєте «кофеїновий гель» і не відчуваєте навіть натяку на гіркоту, то вас десь намахують
Також у пак входять 4 саше. Два з смачним і дієвим електролітично-енергетичним напоєм GO — він містить 36 грамів вуглеводів та правильну пропорцію мінералів для відновлення електролітів. Кофеїну, доречі, у ньому немає. Чорний пакетик то Beta Fuel, мабуть найбільш хайповий зараз продукт у SIS. Це така собі рідка їжа, яку ви розчиняєте у флязі і замінюєте нею гелі. 80 грамів вуглеводів, ізотонічна концентрація і неяскравий смак — те що треба.
На Беті я вже катався, включно з гонкою. Ось враження:
Фактично — це рідка їжа, яка може замінити вам гелі. Найвуглеводніша нямка в лінійці SIS.
Статистично, організм людини може засвоїти 70-80 грамів вуглеводів за годину. Але це вже грань, за яку краще не заходити. У гелевому еквіваленті — 2-3 гелі на годину.
Тобто якщо їхати 2-2.5 години потрібно везти з собою 4-5 гелів і періодично їх топтати. Ну або наколотити Beta Fuel, який містить 80 гр вуглеводів (еквівалент 3,6 стандартних гелів SIS). За рахунок 2:1 співвідношення мальтодекстрину і фруктози та ізотонічній структурі, Beta Fuel легко і швидко всмоктується та мінімізує різики несприйняття його системою травлення. Плюс він містить необхідну кількість електролітів. Тобто реально виходить універсальна спортивна їжа.
На групову гонку я порцію розчинив у флязі 750 мл (замість рекомендованих 550) і взяв три резервних гелі (про всяк випадок). Другу флягу наповнив чистою водою. В результаті 2 години гонки показали, що можна було їхати лише на одній флязі Бети і не їсти один гель (не розумів чи вистачить дії фьюела і запанікував, а на фініші, аналізуючи, зрозумів, що можна було обійтись і без нього). Але наступну порцію спробую розколотити відповідно до рекомендацій — на 550 мл води. Покищо виглядає так, що важливі старти я буду їхати саме на Беті, шикарна штука!
А по завершенню інтенсивного тренування можна і треба відкрити пакунок відновлювального розчину REGO. Ідельна штука для правильного рекавері, містить протеїн та необхідний комплекс вітамінів, амінокислот та мінералів. Важкі тренувальні періоди та багатоденні виїзди в гори з REGO переживаються значно легше, перевірено.
Ну і фінальним штрихом йде симпатична якісна фляга, яка не пахне, не протікає і просто норм 🙂 При цьому вона об’єму 550 мл, як раз розрахована на розчинення в ній одного саше, не промажете з концентрацією. Ціна такого паку виходить на 200 гривень нижче, ніж якщо все купувати окремо.
Bike in City Power Pack
Якщо Стартер пак розрахований на новачків та тих, хто хоче познайомитись з брендом, то Power Pack задумувався як ультимативний набір для людини, яка їде на 7-10 днів у гори, мандрівку чи на кемп у теплі краї. Або просто поновлює запаси перед високим сезоном.
При чому, враховуючи особливі вимоги деяких досвідчених велолюбителів, ми зробили дві різні версії. Але давайте почнемо з базису — гелів. Їх у наборі 12 штук, фактично усіх доступних смаків. При чому це саме базові ізотонічні гелі, без додаткових солей чи кофеїну. Бо при багатоденних тренуваннях важлива стабільність. Якщо ви почнете з перших днів закидуватись стимуляторами, то до останніх виїздів просто виснажетесь.
Додаткову енергію можна брати з батончиків SIS, їх у наборі 5 штук, як і саше Beta Fuel. Це допоможе вам чітко та гнучко підбирати кількість вуглеводів, яку плануєте взяти з собою на віїзд. Наприклад на рекавері-райд можна не брати нічого або один гель, а от виїзд на 120 км з набором 2500 скоріш за все змусить вас зтоптати і 1-2 гелі, батончик та повну флягу Beta Fuel (а то і дві, в залежності від вашого ліполізу та економних властивостей організму).
Додатково Power Pack містить дві порції кофеїнових шотів з цитруліна малатом, які у разі необхідності дозволять вам отримати вибух енергії та таки доїхати додому. Але все ж таки раджу приберегти їх на останні виїзди кемпу чи мандрівки.
За рекавері відповідає звичний вже SIS REGO, але вже велика банка, яка розрахована на 10 порцій. Вистачить і собі і навіть товариша підстрахувати в «bad day».
А от з гідрацією ми вирішили дати вибір. Один варіант набору включає півкілограмову банку стандартного енергетичного ізотоніка GO на 10 порцій. Але він містить вуглеводи, і не кожен захоче не мати альтернативи.
Тож у другиому варіанті банка замінена на зв’язку 2 саше GO + туба розчинних таблеток GO Hydro, які містять електроліти, але позбавлені вуглеводів (чисто ізотонік). При цьому в тубі 20 порцій.
Фляга в наборі не йде з очевидної причини — людина, яка замовляє подібний набір з вірогідністю у 99% вже має набір улюблених фляг і плодити пляшки в шафі немає сенсу.
Ціна на варіанти Bike in City Power Pack однакова і дозволяє зекономити більше ніж 700 гривень порівняно з роздрібом!
Лінк на паки (резервний, якщо інші не працюють):
Сподіваюсь наші зусилля ви оціните і набори стануть у нагоді 🙂
І не забувайте про промокод. «BIKEINCITY», який дасть вам -15% на усі інші позиції по Science In Sport на ось цьому сайті! На набори промокод не діє, і так ціна мінімальна:)
Комменты Facebook
Disqus (0)