Bike in City

Що потрібно знати про головну шосейну тусу літа — Карпатський Збір?

Я не буду писати багато, переконувати і описувати. Я просто скажу — якщо ви хоча б трошечки любите шосе і не являетесь конченим соціопатом, який принципово не спілкується з істотами свого виду, то вам конче необхідно потрапити на Карпатський Збір 2018, що відгремить 9-12 серпня. Бо це буде сама грандіозна шосейна попойка катачка і спілкування з собі подібними!

Вже декілька років поспіль її організовує Богдан Лозицький, відомий як LittleBigCycling і щороку кількість учасників подвоюється.

І це взагалі не про спорт. Більше про краєвиди, вино в хорошій компанії та обговорення біля каміну чому Кампа гівно.

Локація цього року обрана дуже вдало — Буковель. Купа хороших готелів, є де покататись з приємними наборами і чудовими дорогами. Добиратись не так зручно, як у Славське, проте трохи краще з самою інфрастуктурою.

Я буду селитись в готелі Гуцулія. Двомісний номер з новим прекрасним ремонтом на 4 ночі стане у 2800. Бронював через Букінг. Доречі, ось вам лінк,за яким ви отримаєте знижку у 10%. Чистий профіт!

По добиранню теж доволі все кошерно. Можна поїздом до Львову чи Франика, а потім перекладними до Буковелю. Можна впасти на хвіст комусь з учасників збору. Дорога туди-назад стане десь у 1000 грн.

Сама участь у Зборі абсолютно бескоштовна, COME AS YOU ARE =)

На 4 дні я б заклав ще 1500 на харчування та розваги і це з запасом. Так що збір вийде ще й доволі бюджетним.

А ще, цьогоріч офіційну підтримку надала Велопланета! Тож буде офігєнний велофотограф Діма Блудов та 2 тестових Cannondale Slate, які можна буде спробувати ушатати на асфальті чи ґрунті 🙂

Одним словом — якщо у вас немає невідкладно нагальних справ на 9-12 серпня, то їхати треба обов’язково. Бо такі туси пропускати ГРІШНУВАТО.

 

Багато корисних лінків

Офіційний FAQ по Збору, багато відповідей на актуальні питання

Івент в Facebook

Чат в Телеграмі для учасників Збору

Звіт Йонаса по минулорічному Збору

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: