Bike in City

Гід по БайкЕКСПО 2020 — що відвідати, дивитись, тестувати

Виставка Байк Експо має багаторічну славну історію. І вона намагається слідувати трендам ринку, постійно змінюючись та тестуючи нові формати. І цього року відвідувачів очікують новинки не лише серед заліза (чи карбону), а і серед активностей та розваг самої виставки. У цьому матеріалі я спробую розказати як трансформується Байк Експо і на що потрібно у першу чергу звернути увагу.

Головне — ви маєте змогу виграти безкоштовний вхід на виставку, проходьте за ось цим лінком: http://bit.ly/32o5Gd1


У цьому матеріалі я детально не буду розбирати плани учасників, адже у перший день традиційно випущу велетенську статтю з описом усіх новинок виставки. Натомість я зупинюсь на цікавішій частині — івентній.

А про те, як виставки проходили минулого року, можете глянути за наступними лінками, для розуміння тенденцій:

Огляд Байк Експо 2017

Огляд виставки 2018 року

Гід по Байк Експо 2019 та Великий огляд Байк Експо 2019

Плюс огляд минулорічної виставки в одному відео


Стосовно зовнішніх змін, то цьогоріч виставка переїзжає в іншу частину павільйону МВЦ, ближче до метро, що зручніше. Плюс масштаб збільшується і ми займаємо два поверхи! На першому буде все, що стосується велотеми, власне Байк Експо, а на другому поверсі розміститься повноцінна виставка Актив Спорт з купою локацій, де можна буде полазити, побігати, затестити фітнес-штуки і тому подібне.

Сама Байк Експо буде логічніше розташована навколо центральних стендів топових виробників — Merida, Giant, Scott та Trek. Саме тут буде розташована головна сцена виставки. І такого ще не робили. Цьогоріч саме шоу та освітня складова буде головною на Байк Експо.

П’ятниця, 28 лютого

Перший день виставки традиційно вважається Біснес-Днем та заточений на спілкування представників брендів з дилерами і магазинами. Тому я рекомендую заскочити і простим відвідувачам, адже людей буде менше і на стендах можна плідніше поспілкуватись з представниками цікавих компаній, плюс є шанс почути якісь інсайди 🙂

На сцені заплановані виступи окремих компаній та спікерів, але графік та список ще погоджується, слідкуйте за подіями у фб, ближче до початку скажемо точніше.

28 та 29 лютого на виставці проходитимуть змагання Pump Track Battle. І це страшенно захопливо завжди, рекомендую!

Субота, 29 лютого

Це фактично головний день вистаки — найкрутіші анонси, найбажаніші новинки та запуск наймасовіших змагань.

З 11:00 на головній сцені свої самі жирні анонси та іновації на 2020 рік представлять топові бренди. На презентацію кожного учасника виділено 30 хвилин. Попередній графік виглядає наступним чином (можуть бути зміни):

  • 11:00-11:30 Onride, Roswheel&Sahoo, Selle SMP, Squirt
  • 11:30-12:00 Head Bike
  • 12:00-12:30 Cube
  • 12:30-13:00 Shimano, Trek, Elite
  • 13:00-13:30 Craft, Oakley, XBionic
  • 13:30-14:00 Giant & Other
  • 14:00-14:30 Vysota — Merida & Other

З 14:30 по 16:00 запланований лекційний період (30 хвилин слот). Так про Велодень 2020 розкаже Анна Даниленко, Ігор Хижняк презентує календар гонок на 2020 рік та розкаже про діяльність Київської федерації велосипедного спорту, а Воєводін Богдан (Bike in City) проаналізує ринок сучасних велокомп’ютерів.

У період 16:00-17:00 ми офіційно зі сцени відкриємо реєстрацію на два наймасовіші велоівенти Києва та області — Київську Сотку та Лісову Пісню | by Merida! Перші зареєстровані отримують преференції у вигляді зниженої ціни на Київську Сотку та безкоштовну медаль фінішера на Лісову Пісню (детальніша інформація буде надана в івентах, тож підписуйтесь напряму).

 

Плюс у нас буде свій стенд! На якому ви зможете поспілкуватись з організаторами напряму, придбати мерч і взяти участь у розіграші безкоштовних реєстрацій на Київську Сотку, який стартує з самого початку виставки.

Окрім цього, окрему частину стенда буде присвячено одному з найбільших виробників кастомного велосипедного одягу — Verge Sport! Тож якщо ви хотіли побачити на власні очі семпли та детально їх дослідити, то знаєте куди треба бігти 🙂

Плюс на нашому стенді будуть у вільному продажі календарі Bike in City за акційною зниженою ціною, усього три дні, не проґавте.

Головною подією суботи стане вечірній Blogger Meet-Up!

Ми збираємо усіх найвідоміших кріейторів та блогерів які створюють крутий контент у сфері веломедіа! Ви вживу зможете побачити їх в одному місці вперше, задати каверзні питання, раніше за інших дізнатись плани на 2020 рік та почути цікаві ексклюзивні інсайди.

Учасниками Blogger Meet-Up будуть:

Саша Ляпота — найвідоміша персона у сфері велоблогів, інноватор, власник проектів It’s a good trip та Keddr. Ідейний натхненник турінгів і євангеліст інстафото.

Канал Саші: http://bit.ly/37GzYbN

Dima Lermontov — він же kozak tv покровитель двопідвісів, майстер «5 хвилин» і дослідник усього нового.

Канал Діми: http://bit.ly/39Pr6SH

Johan Cyclist та Устим Роскошный — Adventure Team у цей день будуть як раз у подорожі, робитимуть для вас супер контент. Але ми вигадали спосіб, як забезпечити їх віртуальну присутність, вам точно сподобається!

Канал ADVTeam: http://bit.ly/37K5zcO

Озз Оззімаста (Ozz Ozzymasta) — ютуб-кріейтор, що набирає обертів та робить максимльно якісний контет! Скажіть «Surly» чи «Salsa» і він одразу з’явиться поруч 🙂

Канал Озза: http://bit.ly/32mw3Ad

Capusceac Vasile — чемпіон по КК, червоному вину та почуттю гумора. Веломайстер найвищого рівня і дуже хороша людина. Василь у цей час буде на зборах на Кіпрі, тож вийде до нас на зв’язок по скайпу 🙂

Канал Василя: http://bit.ly/2V7vBnv

Ruslan Mikaielian — ультрашвидкий, ультракреативний СкініСпіннер! Шосер, обаяшка і людина з золотими руками по частині зйомки відео! Розбавить нашу турінгову тусовку справжнім спортом 🙂

Канал Руслана: http://bit.ly/39R0eBX

Alexey Skip — суровий дядько, у якого хромоль то частина організму. Вміє однаково майстерно ганяти на фіксі та знімати захоплюючий контент!

Канал Скіпа: http://bit.ly/38L1WEO

Станіслав Степаненко — завзятий мтб-шнік та дослідник цікавих спотів. Може показати, що таке технічне катання.

Канал СтанСтеп: http://bit.ly/32mxjmV

Модератор дискусії та ведучий — Bogdan Voyevodin, керівник медіа-порталу Bike In City та шалений пушер велокультури 🙂

Канал BIC: http://bit.ly/2YHlMMz

Підписуйтесь на івент та приходьте побачити спікерів вживу, ці дві години обіцяють бути максимально насиченими!

Паралельно з цими заходами буде проходити вже традиційна «велооргія» — Goldsprints від Merida! Мабуть один з найдрайвовіших форматів змагань, високо рекомендую відвідати.

Неділя, 1 березня

А от в неділю пройде головна фішка усієї виставки. Це Gravel Show. З 11:00 по 15:00 кращі виробники представлять вам усе, чим можуть пишатись у сфері супер потужного тренда — гравійних велосипедів.


Топовий карбон та доступні привабливі «народні моделі». Технології та конкурентні переваги. Задумки інженерів та вигадки дизайнерів. Тематичні лекції та цікаві спікери. Усі бренди в одному місці.

Кожен з виробників додатково ще й зі сцени розкаже про історію створення свого велосипеда, завдання, які ставились перед проектувальниками та поділиться планами. Плюс ви матимете змогу послухати розповідь Віктора Петровича про становлення гравійної гоночної культури в США і світі та про його досвід участі у таких змаганнях. А я (Bike in City) ексклюзивно виступлю перед відвідувачами Bike Expo зі спічем «Вам не потрібен гравійник!» (це відео вийде пізніше і буде рафінованішим, тож на виставці буде цікавіше та можна буде позадавати питання).

Ще одним ексклюзивом Gravel Show буде присутність таких брендів як Cannondale, Marin та народний Pride! Вони покажуть своє бачення гравійних пушок і позмагаються за увагу аудиторії 🙂

Взагалі суть представлення для брендів — показати по два велосипеди зі своєї колекції. Базову «масову» модель, щоб показати, чим вони можуть залучити широку публіку, і ультра-топ, для демонстрації технічної переваги.

Тож очікуйте парад краси і функціональності від Merida, Giant, Author, Fuji, Kellys, Bergamont та Trek.

А ще Decathlon Ukraine презентує свій гравійник — Triban Gravel, який може суттєво змінити розстановку сил в бюджетному сегменті. А ще під час виставки на всі види велосипедів Декатлону буде знижка 5% та 15% на суму від 2000 грн.

Активності в зоні Active Sport

Найгучнішим анонсом Актив Спорту є звісно презентація в Україні світової серії OCR-забігів Spartan Race. Тепер у нас є флеш-рояль з Race Nation, Be more Human, Legion Run та Spartan Race.

А у доповнення до цього свята ще й пройдуть змагання Дика Гонка!

 

Тож три дні обіцяють бути такими насиченими, що після них потрібно буде ще відпочивати. Але це круто, бо сезон вже у самому розпалі. Взимку відпочинемо 🙂

 

Розіграш квитків на БайкЕкспо: http://bit.ly/32o5Gd1 

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: