Bike in City

Pride Jumping Fest: пісок, дівчата, два трампліни

Подивіться у вікно, а потім на фото внизу. Відчуваєте? Це називається ностальгія за літом.

Відмічаючи закінчення пляжного сезону, в останні вихідні серпня український бренд Pride вирішив поєднати такі прекрасні самі по собі речі як пляж, телу водичку, велосипеди, вечірку і екстрим. Вийшла дуже потужна комбінація. І називалась вона Pride Jumping Fest.

Проведення подібних розважально-спортивних заходів дуже популярне в інших країнах, але до нас ця забава дісталась недавно. Суть дуже проста: є розгонка, декілька вильотів різного ступеня божевільності і багато учасників. Хто покаже найбільш технічний і видовищний стрибок, той і молодець, переможець і його цілують дівчатка. Бо він сміливий і на велосипеді 🙂

Головна принада у тому, що не обов’язково стрибати у воду на власному велосипеді, бо майбутнє у цього велосипеда одне:

Усім бажаючим освіжитись організатори надавали свою техніку та неабияку, а спеціалізований дьортовий Sabotage та фановий фетбайк. І саме приємне — участь була абсолютно безкоштовною! Ніяких перепон для веселощів, тільки шолом не забудьте.

Подивитись, я вам скажу, було на що. Учасники злітали з височенної розгонки і пролітали метрів 5 з різними викрутасами. Хоча не обійшлось і без крешів, проте падали усі в м’який пісок, так що лишились всі цілими і веселими.

Але якби все обмежилось лише стрибками, то захід вийшов би трохи неповноцінним. І орги потурбувались розвагами численної публіки на повну. Для недопущення нудьги були направлені закуски і напої, гучна музика від Dj MagiC L1S і Dj N.Venski, гра у фрізбі, розіграші корисного велостафу і повний фан — тестові покатушки на фетбайках по піску і лісі.

 

Окремі компліменти глядачам які зібрались на фест, всі веселі, красиві та готові на шаленства 🙂

До речі по фети, ми їх спробували і переповнені емоціями! Ніколи не думав, що фетбайк це настільки весело і універсально. Обов’язково продовжимо їх дослідження у майбутньому.

Чекаємо розвитку фесту у наступному році та ностальгуємо за літом!

Більше фото — у нашому Facebook

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: