Bike in City

Огляд траси WinterCup`16-17 Етап 5

Сніжної каші не бажаєте? Такої нажористої, налипаючої, з прихованими ямками, киданням байка зі сторони в сторону і проходженням поворотів у стилі «чи знесе мене у кучугуру?».


Тиждень до гонки, на термометрі +4 і FB-messenger розривається від повідомлень «ПОЇХАЛИ ПЕРЕГЛЯДАТИ ТРАСУ The Мост | 5 етап Winter Cup 2016-17«. Найнер в руки і погнали!

 

На перегляд ми приїхали утрьох — власне я, Саша Лозенко і Віталій Кецкало. Усі інші чи уявили себе лінивими тюленьчиками, чи просто подивились у вікно і вирішили лишатись дома під ковдрою. Але даремно, порція фану була чималою.

Давайте до суті. Трасу ПДН знають чи не всі досвідчені кантрили Києва — вона швидка, має абсолютний нуль технічних елементів і напрочуд приємна як для повних новачків, так і для потужних лосів.

Основною фішкою літнього ПДН є пісок. Його багато, причому іноді пісчані западини з’являються на стежці досить неочікувано і можуть сильно вплинути на керованість велосипеду. А от у зимовий період все закидано гарним шаром снігу, який трохи помісили квадроцикли та лижники. До того ж, зараз плюсова температура і всю трасу рівним шаром покриває сніжно-льодово-водяне місиво. Смакота! Велосипед носить як мустанга під ковбоєм, каша летить в очі і на доганяючих — казка.

Але що кльово — сніг чистий без домішок піску чи багнюки. Тобто після заїзду просто стікає з велосипеду, лишаючи його красивим та блискучим. Ну й трансмісія+колодки менше зношуються. Але подивимось, що з покриттям буде на самій гонці. Є побоювання, що бруду буде по втулки.

По техніці все просто — є декілька різких поворотів, правильне проходження яких дасть секунду-дві переваги над супротивником. Підйомів (точніше просто маленьких горбиків) маємо 2-3, проблема може бути тільки у відсутності зчеплення покришок. Але шиповка на цю гонку точно не потрібна. Найкращий вибір — широка резина з нормальними U-блоками та гарною здатністю до самоочищення.

Принадою і фішкою траси є наявність двох симпатичних місточків через річку, рекомендуємо глядачам зібратись біля них. І фото гарні поробите, і посидіти на перилах можна.

Головна інтрига — чи розтане все до неділі. Бо якщо так, то її можна буде назвати «Битва при water, LOL» ©ЖВТН

Так що, до зустрічі! І одягайте водонепроникне взуття:)

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: