Bike in City

Нові мультитули від Lezyne з оновленим функціоналом та зовнішній виглядом

Пресс-реліз Lezyne.

  • Lezyne оновили 23 моделі мультитулів з колекцій RAP II, V Pro, Super V та Super SV.

Компанія зробила акцент на вдосконалення ергономіки, збільшення функціональності, точності та міцності — Lezyne стверджує що нові інструменти “поєднують компактність з якістю професійних інструментів для майстерень”.

Асортимент кожної лінійки створений для того, щоб “ви завжди мали при собі ідеальну комбінацію інструментів для ремонту та обслуговуванню велосипеда, яка вміщується у долоню”

Огляд інструментів, насосів та комплектів для ремонту безкамерок Lezyne 

Завдяки новим, скругленим боковим пластинам, Lezyne вдалося покращити ергономіку та відчуття інструменту у руці — при цьому значно зменшивши загальну вагу.

Lezyne Super V

Інтегровані упори для великих пальців з’явились на бокових панелях V Pro, SV Pro, Super V, Super SV — завдяки чому вдається краще дозувати зусилля.

“Довгі біти, якими оснащені мультитули, забезпечують легший доступ до незручно розташованих елементів кріплення, а оновлена система кріплення бокових пластин зменшує кількість точок тиску і забезпечує плавний рух біт.

Завдяки процесу виробництва, який повністю відбувається на потужностях Lezyne, вдалося повністю контролювати точність та якість збірки, та створювати інструменти що не відстають від своїх аналогів для професійних майстерень. Також, завдяки особливій обробці та формі біт, вдалося значно зменшити вагу та загальний розмір мультитулів, не жертвуючи міцністю та жорсткістю.

Нові процедури обробки біт дозволили значно вдосконалити антикорозійний захист. Black Anti-Corrosion — двоетапний процес покриття був представлений у мультитулах з колекцій RAP II, V Pro, Super V.

“Для максимальної міцності та природної стійкості від корозії, мультитули серій SV Pro та Super SV були виготовлені зі спеціальної нержавіючої японської сталі”, а бокові панелі з 7000 алюмінієвого сплаву мають власні антикорозійні властивості.

Lezyne RAP II

Повну лінійку мультитулів ви можете знайти тут
https://ride.lezyne.com/collections/bicycle-multi-tools

А також підписуйтесь на офіційну, українську сторінку Lezyne Ukraine що бути в курсі всіх актуальних новин та релізів! 

 

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Єгор Струль

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: