Bike in City

DT Swiss — Reborn Faster. Детальний погляд на розробку аеродинамічних коліс

Документальний фільм DT Swiss Reborn Faster зазирає за лаштунки виробництва нової лінійки шосейних аеродинамічних коліс серії ARC. Минулого літа DT оновила свою аеродинамічну лінійку, випустивши два карбонових вілсети ARC. Новий підхід (який компанія назвала ARC AERO+) допоміг знайти баланс між швидкістю, стабільністю та накатом. У фільмі детально розповідається про історію розробки,  яку команда інженерів DT Swiss провела разом зі спеціалістами з аеродинаміки Swiss Side — починаючи від перших ідей, і закінчуючи випробуваннями у вітровому тунелі. 

Змінивши підхід до розробки аеродинамічних коліс для сучасних, більш універсальних шосейних велосипедів, нова лінійка ARC, що була представлена минулого серпня, зробила значний стрибок від звичного всім U-подібного, “тупоносого” профілю, що домінував у сфері протягом кількох останніх років. Замість цього, компанія створила гібрид, що поєднує у собі форму V-подібних ободів десятилітньої давнини — нові колеса ARC мають VU-профіль, що використовує переваги обох конструкцій і дозволяє їхати швидше, завдяки внутрішній ширині обода у 20 мм та широкими гоночними покришками 25-28 мм.

DT Swiss стверджує, що нові колеса стали швидшими (не дивлячись на те, що стали ширшими) і при тому комфортнішими. Вілсет ARC 1100 профілем коліс у 62 мм та з шириною покришок у 28 мм тепер може показати пристойний результат на дорогах, оскільки відчувається швидшим, та менш схильні до різноманітних вітрових умов, на відміну від коліс з простим U-подібною формою.

Тепер DT показали, як відбувався процес створення цих коліс. Не просто графіками результатів тестувань, а у співпраці з відеооператором Крістофером Штокле (Christopher Stöckle) створили шоу, яке показує все у подробицях.

Цей проєкт — це трохи більше, ніж маркетингова активність (якою вона очевидно також являється), але Reborn Faster дозволяє побачити людей, що стоять за створенням проекту AERO+: інженерів, спеціалістів з аеродинаміки, команди тестувальників та маркетингу.

А ще, DT підготували цікавинку!

Розіграш карбонової пари коліс ARC 1400! 

В цю хвилину відбувається розіграш нової пари DT Swiss ARC — все що вам необхідно зробити, це перейти на їх ютуб канал, подивитись фільм DT Swiss Reborn Faster, та виконати три прості умови:

  1. Підписатись на канал DT у YouTube
  2. Поставити лайк під відео.
  3. Відповісти на наступне питання у коментарях: “Після перегляду відео, що вас найбільше вразить під час поїздки на колесах ARC 1400 DICUT, якщо ви їх виграєте? 

Поспішіть, виконати умови необхідно до 18 лютого! 

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Єгор Струль

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: