Bike in City

Deuter Attack серія рюкзаків із захистом спини.

Deuter Attack — рюкзаки для екстримального катання.

Якщо ви активний велосипедист, ви знаєте на скільки важливо мати якісний наплічник в який можна покласти усе необхідне і при цьому не відчувати дискомфорту при їзді. А якщо ви ще їздите небезпечними ділянками, вам точно буде цікава ця тема.

Завдяки Deuter Ukraine ми з командою BroEnduroFamily мали змогу випробувати рюкзаки Deuter серії attack.

три версії attack

Оскільки я вже кілька років користуюсь старішою версією наплічника Deuter Attack 20, мені було цікаво як виробник вдосконалив нові версії.

стара версія Deuter Attack 20

Особливістю цієї серії є захист спини. Цей захист сертифікований і може повноцінно замінити «черепаху». Існує чотири розміри (об’єми): Attack enduro 16L, Attack 20L, Attack tour 28L та жіноча версія Attack 18 SL але її ми не тестували.

Attack Enduro 16L

Наплічник для тих, хто їздить активно на невеликі відстані (бек кантрі, стежки, одноденні покатухи в горах, байк парки) об’єм 16 літрів достатній, щоб взяти перекус, запакувати гідропак (оптимально 2 л) взяти з собою запасну камеру з рем комплектом та аптечку. Розмір 50х28х20см. Вага 1540г.

Deuter Attack 16

Attack 20L

Універсальний середній наплічник з серії. Об’єму достатньо, щоб спакувати все те, що і в 16 літрову версію, але додатково взяти фотоапарат штатив чи змінний одяг. Такого наплічника буде достатньо для більш тривалих подорожей, при правильному пакуванні в нього можна покласти базово необхідні речі для дводенної подорожі. Розмір 50х28х22см. Вага 1580г.

Attack Tour 28L

Великооб’ємний рюкзак який підійде для любителів подорожувати на далекі відстані. В цей наплічник можна запакувати усе необхідне для поїздок від 2-х днів та більше. Розмір 50х32х24см. Вага 1790г.

Усі рюкзаки цієї серії мають схожі системи кріплення та кишені. Додаткові лямки дозволяють закріпити захист колін та шолом. Є технічні відділи з фіксуванням насосів та відокремленими секціями для аптечок.

технічний відділ

В основному відділі версії 28 л є додаткове відокремлення достатньо містке, щоб розмістити там ноутбук, а також містить меншу кишеньку із замком. Знизу розміщена кишеня із спакованою сіткою котрою можна краще зафіксувати шолом або щось об’ємне. Сама сітка пришита до основи, то ж загубити чи забути її не буде можливості. Рейн кавер (захист від дощу), який йде в комплекті схований в спеціальній кишені найближче до спини та закріплений за петельку, таким чином вірогідність сповзання чохла мінімізовано. Під спиною є відділ для телефону, планшета або документів. До цієї кишені легкий доступ, але при цьому вона розташована в безпечному місці, відповідно при падінні телефон не ушкодиться.

Усі три версії є дуже комфортними. Система лямок дозволяє підігнати наплічник під кожного користувача та відповідну вагу і сидітиме він наче приклеєний. Гарно розподілена вага дає відчуття невагомості наплічника. Із закріпленим екіпом рюкзак сидить стабільно і не кидає в різних напрямках. На поясних лямках розташовані маленькі кишеньки, з легким доступом без необхідності робити зупинку, де можна зберігати екшн камеру або легкий перекус. Форма спинки наплічника не обмежує повітряний потік, тобто ви отримуєте захист спини, який до того ж непогано вентилюється.

спинка із захистом

Ще однією важливою особливістю цих рюкзаків є спеціальний відсік для окулярів. Стінка цього відділу покрита м’яким матеріалом, який не пошкодить покриття лінз.

відділ для окулярів

Компанія Deuter відома якістю своїх сумок відповідно якість пошиття, матеріалів та фурнітури як завжди бездоганна.
Подивитись на наплічники в дії та побачити усі секції та можливості ви можете на відео.

+ Захист спини. Кишені на поясних лямках. Зручне компонування кишень. Якість

— Бокові кріплення для утримання захисту розраховані на захист колін без гомілки. Алюмінієві гачки утримуючі шолом без навантаження можуть вистрибувати з петель.

Усі характеристики ви зможете знайти на офіційному сайті deuter

Більше відео на нашому каналі youtube

Наша команда в facebook

Найсвіжіші фото на instagram


Огляд ще чотирьох рюкзаків Deuter — тиць!

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Микола Мігаль

Засновник fun-команди BroEnduroFamily. Велозалежний шанувальник хардкорних хардтейлів. Для мене велосипед це стиль життя який насичує адреналіном сірі будні.

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: