Bike in City

月見 Цукімі — другий Esthetic Ride від Bike in City

Започатковуючи серію Esthetic ride, ми ставили перед собою ціль звести у абсолют саме естетичну сторону катання на велосипедах. Красиві велосипедисти, цікаві місця для споглядання і домашньо-дружня атмосфера. Поки що все виходить як заплановано.

Суть у тому, щоб створити поїздку, на яку ви зможете взяти дружину/хлопця/товариша, які катаються не дуже упевнено, і показати їм реальний фан від веловиїздів групою. Тому темп максимально помірний. Але це стосується лише Esthetic ride, на інших наших виїздах ми валимо нормально. Перший івент «Мурали та Вино» пройшов душевно і скоро анонс другої частини. А минулими вихідними ми проїхались з друзями для царемонії Цукімі.

月見 (Цукімі) — традиційна японська тема, яка полягає у милуванні повним місяцем. І ми подумали, а чому б не запозичити її?
9 липня, у неділю обіцяють ясну погоду (хоча є певна недовіра) та місяць наповні (тут точно).
Пропонуємо мікромаршрут, який буде включати 3 найкращі оглядові майданчики Києва з фінішем біля Батьківщини-Матері, адже кращої панорами нічного Києва ви більше ніде не знайдете. Дивимось на Київ навколо, на такий близький і великий Місяць, п’ємо зелений чай (беріть термоси) і ловимо вібрації Літа.
Стартуємо о 21:30 зі сходом місяця, на фінішній точці як раз будемо у час зеніту (близьно 22:30).
Потурбуйтесь по світло, шоломи та зелений чай.
У колоні забороняється вити на місяць та перетворюватись на вовкулаку.

Ідея прийшла спонтанно. Випадково після Найтрайду я заїхав до підніжжя Батьківщини-Матері. О третій ночі. І мене так вразив краєвид і абсолютна тиша, що я вирішив обов’язково привести сюди групу. І як раз випала нагода — повний Місяць 9 липня.

Найважливішим у процесі споглядання Місяця є, власне, Місяць. А тут за 2 години до старту Київ накрила гроза. Не те що неба не було видно — потоки води були по коліно!

Йонас і Крокси

Вирушаючи на точку старту, ми побоювались знайти там максимум 2-3 людини. Яке ж здивування у нас було, коли ми побачили охочих катнути!

Час очікування старту використали з користю і трохи познімали.

Прикатаний маршрут дозволив не витрачати час на блукання. Але западло заключалось у тому, що краєчок неба, на якому і був Місяць, вкривали хмарки. Так що на фініш ми не дуже поспішали. І були праві. Як раз до часу нашого приїзду небо практично повністю очистилось. Місяць, зірки, нічний Київ та душевна компанія! І звичайно ж чаааай 🙂

Дуже круто, що на фініш підійшли люди спеціально для Цукімі, навіть без велосипедів!

Дякуємо, панове! Що не злякались дощу, що приїхали, що подарували покатушці таку фантастичну атмосферу. Чекайте наступний анонс.

Відео від Дениса Фетісова:

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: