Bike in City

Вінницький Велопарад Дідоморозів 2017

7 років тому Руслан Левчук ака Льовка прийшла в голову ідея цього яскравого свята… І певне найфановіший велоівент : бо як рік зустрінеш, так його і проведеш. Маршрут буде стандартний. плюшки і цікавинки викладені нижче. Тому не перемикаємось і слідкуємо за анонсами від #дарагая_редакція.

Сподіваємось що за підтримки ВелоХаус ВелоЛига Горный Мир Вело магазин «ВелоДрим» Кочевник Сергій Кудлаєнко Даринка ми самі собі створимо свято.

6 років тому Руслан Левчук ака Льовка  прийшла в голову  ідея цього яскравого свята… І певне найфановіший велоівент : бо як рік зустрінеш, так його і проведеш.
Отже….
Намагаємось цікаво проводити час і продовжувати славні традиції…. І запрошуємо всіх на 6 (якщо #дарагая_редакція не помилилась з підрахунками, бо батька засновника Ruslan Levchuk не визвонили)
Дата: 2 січня 2017 року
Час сбору — 12:30
Місце сбору — Майдан Незалежності
Старт — 13:00
Маршрут :Козицького — Грушевського — ЦПКіВ ім.Пєшкова — Пирогова — Келецька — 600-річчя — Хм.Шоссе — Соборна — ЦПКІВ ім.Горького головна ялинка міста
Фініш: ЦПКІВ ім.Горького головна ялинка міста
Під час руху ми завітаємо на новорічну ялинку на площі Європейській (біля башти) , в ЦПКіВ ім.Горького (аж два рази) та прокатаємось містом і створемо собі і мешканцям новорічний настрій.
З собою обов’язково мати атрибут Діда Мороза, Санта-Клауса або св. Миколая, Снігурки або просто прикрасити свій велосипед.
На фініші всі учасники зможуть прийняти участь та отримати новорічний подарунок в номінаціях:
— Велодідомороз
— Велоснігурка
— Новорічний Олень
— Навколоноворічний креатив (сніжинки, зайчики,білочки — в кого на що фантазії вистачить)
Афтепаті — розробляється/уточнюється
У випадку несприятливих погодних умов захід не буде перенестись на іншу дату.
Для довідки: Велопарад дідоморозів — це велосипедний парад-маскарад, вулицями міста Вінниця. Кожен учасник одягнутий у одяг Діда Мороза або Санти Клауса. Якщо одягу учасник не має — обов’язкова присутність однієї із атрибутик — борода, червона шапка, мішок, червоні черевики тощо.
Ми — не секта, не партія, і ми нічого не пропагуємо даним заходом. Ми — це усі, хто вважає, що велосипед — більше ніж просто велосипед. Усе це — тільки заради власної розваги та фану.

Слідкуйте за усіма новинами стосовно івенту на фб

Увага!!!
Організатор у особі #дарагая_редакція не несе відповідальності за здоров’я та життя учасників. Особи, які прийматимуть участь у Велопараді Дідоморозів, своєю присутністю засвідчують те, що вони вони прочитали дану інформацію і кожен окремо несе відповідальність за своє здоров’я та життя під час участі у заході.
Для Вашої ж безпеки під час заходу одягніть, будь ласка, шолом!
В рамках Винницкого #велопарад_дідоморозів є задум зорганізувати новорічне свято для вихованців дитячого будинку «Гніздечко».
Уявіть собі щиру радість коли до них приїде багато Дідів Морозів/Святих Миколаїв/Снігурок та ще не велосипедах!
Будь хто може зробити внесок в дитяче свято!
Збираємо іграшки, теплі речі в доброму стані для дітей від 4 років до підлітків, канцтовари, цукерки смаколики. Перша точка збору подарунків відкрилась в магазині «ВелоXаус» за адресою вул. Брацлавская, 39.Як що в Вас є можливість/бажання зорганізувати збір всього вище перерахованого в себе в магазині/кафе/підприестві звертайтесь до координатор проекту #справжні_велодідоморози Наталья Сиденко через пп або (за телефоном нуль63 9шість6 вісім441Або беріть з собою 2 січня
Давайте спробуємо принести свято тимх то його більш за все потребує

Сподіваємось що за підтримки ВелоХаус ВелоЛига Горный Мир Вело магазин «ВелоДрим» Кочевник  торгівельної марки Даринка  і Сергій Кудлаєнко ми самі собі створимо свято.


Материал блога: «Критична маса Вінниця»
Автор: Олександр Царевський


 

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Блоггер Bike in City

Это общий аккаунт для всех блоггеров–новичков. Автор публикации указан в тексте.

Если хотите опубликовать материал на Bike in City или завести персональный блог, напишите Богдану или Йонасу.

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: