Bike in City

Огляд траси WinterCup`16 Етап 2

Ми продовжуємо свій експеримент з попереднім переглядом цікавих гоночних трас з відео, фото і порадами по проходженню спецділянок. Першу подібну статтю можете почитати у Facebook.

Дубки зараз виглядають приблизно ось так:

Ох непроста задача буде стояти перед гонщиками. Ґрунт парку «Дубки» відомий своєю здатністю швидко сохнути після дощу, але сніг то інша справа. Прикатка показала, що проїхати можна все, але на деяких ділянках треба бути пильнішим, ніж зазвичай.

Коротко про гонку:

Що ж, давайте віртуально проїдемось по треку.

Спочатку йдуть воллрайди та підйом. Це одна з перших нових ділянок у сучасній генерації Дубків. Підйом складний, але радійте, що йде він лівою, чистою траекторією.

Наступну ділянку можна назвати «Всі люблять циклокрос, просто не всі про це здогадуються». Ми її охрестили просто, ярочок. Невелика секція волрайдів, з підйомами і накиданими колодами. Будьте обережні, слизькувато. Спуск теж досить стара ділянка. Фішка у тому, щоб проїхати його без гальм.

Наступною йде швидкісна змійка. Так само, ділянка, на якій не варто гальмувати. За нею ямка, яку необхідно «прокачувати» корпусом. Інакше можете впасти.

Трошки відео з цієї ділянки

Наступна ділянка проста лише на перший погляд. Це серія поворотів з великою дугою під ліву руку. Дві вимоги для успіху: правильна швидкість та уникнення гальмування. Гляньте як зносить як переднє, так і заднє колесо (у цьому відео зібрали усі подібні повороти зі спуску, радимо уважно подивитись).

Всі ділянки побудовані таким чином, що мають декілька варіантів проїзду: авантюрний та швидкий, але з можливістю помилки або повільний та стабільний.

Полоскотати нерви може зв’язка поворотів/світчбеків та доволі крутий спуск. Він доволі безпечний, хоч і виглядає моторошно.

Доїзжаємо до невеличкого фанового трамліну з приземкою на схил і летимо гордо та нестримно!

Вдалий шанс красиво дропнути і потім показувати комусь відео чи фото.

З вильоту ви переходите на зв’язку дуже швидких вертольотів, чисте задоволення!

Потім декілька шпильок, змійок, трошки колод і ми наближаємось до зірки Дубків — спуску, який усі райдери одностайно назвали «АлахАкбар». Бо страшно.

Там падали практично усі. З’їхати його технічно зможе далеко не кожен. Тому організатори ще не упевнені, чи буде він включений до треку гонки, залежить від погодних умов.

На закуску лишається спецділянка біля озера: краєвид, грязючка, циклокрос-стайл!

Маємо надію, що дане прев’ю вас надихнуло і ми обов’язково побачимось на гонці!

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Блоггер Bike in City

Это общий аккаунт для всех блоггеров–новичков. Автор публикации указан в тексте.

Если хотите опубликовать материал на Bike in City или завести персональный блог, напишите Богдану или Йонасу.

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: