Bike in City

Як обрати дитячий велосипедний шолом?

Що може бути кращим за можливість познайомити вашу дитину з велосипедом? Стільки цікавого чекає малечу попереду — але не слід забувати про захист. Шолом є важливою частиною дитячої екіпіровки, який дозволить вам зайвий раз не перейматися за безпеку дитини. Втім, вибір дитячого шолома може викликати певні труднощі у батьків, оскільки дуже легко загубитись серед нескінченного розмаїття моделей — вам швидше за все захочеться взяти перше, що потрапить під руку. Вибір і справді досить великий — залежно від віку та стилю їзди кожна дитина має свої потреби, тож вибір відповідного захисту дозволить їй повною мірою насолодитися радощами велосипедних поїздок. 

Переклад матеріалу MET Helmets

Що лежить в основі хорошого дитячого велосипедного шолому та як його обрати? Давайте розглянемо п’ять основних моментів, що допоможуть вам у цьому!

Номер 1. Розмір

Це перше питання яке спадає на думку: “Який розмір шолому обрати для дитини певного віку?”. Діти зазвичай мають дуже різні розміри голови, навіть якщо вони одного віку, тож по перше слід точно виміряти окружність голови замість того, щоб брати до уваги її вік. Дуже важливо обрати такий шолом, який буде відмінно підходити до розмірів голови — тільки таким чином можливо досягти максимального захисту. І його також буде зручно носити з точки зору ваги та комфорту. Шолом повинен прикривати лобову ділянку та бути надійно зафіксованим — не ковзати по голові як вертикально, так і горизонтально. Ремінці з системою регулювання допоможуть вам у цьому: система застібок 360° з можливістю мікроналаштувань також є дуже важливою. Вона присутня на всіх дитячих шоломах MET. Це дозволить вам надійно зафіксувати шолом на голові, так само як і на дорослих моделях. А широкий діапазон налаштувань дозволить довго користуватися шоломом, коли дитина активно росте. 

Номер 2. Безпека

Без сумніву, цей пункт найголовніший! Всі шоломи мають відповідати стандартам безпеки тієї країни, де вони продаються:  CE (Європейський Союзу), AS/NZ (Австралія та Нова Зеландія), CPSC (США). Слід також зазначити що деякі моделі враховують анатомію дитячої голови. Наприклад моделі MET Elfo та Genio мають ексклюзивну технологію Bimbi Seure Technology. Оболонка шолома сформована особливим чином, щоб уникнути контакту з тім’ячком — найм’якішою частиною черепа у дитини. Для більш дорослих дітей, які активно та швидко їздять на велосипедах, самокатах та роликах є інша модель, з більшим захистом скронь та потилиці — MET Eldar. Також в арсеналі безпечних технологій є система MIPS — спеціальна вставка всередині шолому, яка під час удару дозволить зменшити вплив обертальних сил на голову, або задня світлодіодна блимавка, що зробить дитину помітнішою на дорозі. Шоломи з такими технологіями також доступні у лінійці дитячих шоломів MET.  

Номер 3. Використання та практика

Скоріш за все, ваша дитина зверне увагу той шолом, який сподобається їй візуально та за формою. Дуже важливо, щоб він їй сподобався — в такому випадку вона буде його з радістю носити. Але перед покупкою, зверніть увагу на важливі особливості. які допоможуть дитини насолоджуватися поїздкою. Якщо дитина буде часто їздити у велосипедному кріслі, тоді пересвідчіться що шолом буде мати пласку задню частину, які у моделей MET Elfo та Genio. Він допоможе дитині тримати голову прямо та уникнути болю у шиї — і також дозволить насолодитися краєвидами навколо. Велике коліщатко системи затяжки дозволить вам або вашій дитині легко підігнати посадку шолома — така опція доступна у всіх моделях. Коли ваша дитина підросте, вона певно вибере собі шолом відповідно до стилю їзди, щоб бути схожим на свого велосипедного кумира. Деякі моделі дуже універсальні — наприклад MET Crackerjack, а інші мають більш особливий стиль відповідно до дисциплін — для BMX та скейтпарків (MET Yo-Yo), або для гірських велосипедів (MET Eldar). Вони не тільки виділяються зовнішнім виглядом — їх форма також забезпечує достатньо захисту для відповідної дисципліни. 

Номер 4. Особливості

Маленькі особливості грають дуже важливу роль. Деякі з них кмітливо інтегровані у дизайн шолому, наприклад інтегрований візор на моделях MET Buddy та Super Buddy, що захищає від сонця. Сітка від комах також є важливим елементом шолому, унеможливлюючи потрапляння комах всередину шолому. Також зверніть увагу на наявність вбудованого заднього світла, яке значно підвищить видимість дитини на велодоріжці — така опція є стандартною у MET Crackerjack. Гнучкий та знімний візор “маст-хев” у моделях для підлітків — вони виглядають як дорослі моделі та достатньо міцні, щоб впоратися з різноманітними ситуаціями. І наостанок, особливість, про яку часто забувають — вага. Перевірте, щоб шолом не був занадто важким для вашої дитини — кожен грам на голові грає велику роль у такому віці.

Номер 5. Вартість

Як було зазначено раніше, дитячий шолом є аксесуаром, який покликаний захистити вашу дитину, що може мати різні характеристики та особливості. В залежності від цих особливостей, може змінитися і вартість. Втім, покупка якісного дитячого шолома — це хороша інвестиція. Шолом буде довговічнішим завдяки вдосконаленій формі, і вашій дитині сподобається носити його ще більше. Не дайте шолому бути перепоною для поїздок. Якщо шолом, який ви вибрали, виготовлений відповідно до стандартів та має зручну систему регулювання — він прослужить вам то тих пір, поки дитина не виросте з нього. В асортименті MET є шоломи різного цінового діапазону, і кожен з них забезпечить вашій дитині максимум захисту — та надасть вам впевненості під час ваших спільних поїздок.


Хочете зекономити?
Тоді користуйтесь промокодом «BIKEINCITY» в магазині VeloGO.com.ua!


 

Єгор Струль

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: