Bike in City

Вінницький Велокалендар 2017

Найзатягутіший проект #Велокалендар_Вінниця зразка 2017 року нарешті презентовано!
Ще можна додати — найбільш очікуваний і найбільш втаємничений (бо робили його без особливого піару).
Ідея власне велокалендаря виникла зо три роки тому. Основна причина: накладання івентів один на одний. Тай для себе розпланувати де/що/як/коли теж було цікаво (так так, саме лінощі спонукають прогрес).
Позаминулого року Велокалендар вперше побачив світ….але не божий, а мережевий (де власне він є досі достатньо (тицьнути лінк).
Але ж холєра — завше хочеться чогось більшого — на стінку повішати (щоб перед очима був) і в руках потримати можна було.
Початковий задум був простий і банальний: найліпші/найяскравіші світлини з вінницьких велоподій + можливо кілька імеджево постановочних.
Все змінив проект #листівка_з_Вінниці спільноти Breakfast & Sketch завдяки «двигуну» цієї формації Людмила Шиляева скетчери вписались в проект. На виході маємо перший в країні тематичний велосипедний календар намальований художниками. Ці малюнки різня за стилями але їх об»єднує одне: велика любов до велосипеду, добрий гумор, іронія і мєгапозитив.
Проект з самого початку задумувався як некомерційний: це величезне ДЯКУЮ тим людям які допомогають зорганізовувати і організовують велоподії у місті: гонки, велозаїзди,марафони і покатухи…. Роблять це безкоштовно, у вільний від роботи час. І часто густо це люди які абсолютно не в велотемі.
 
Безкоштовним для волонтерів #велокалендар_вінниця став завдяки допомозі магазинів ВелоХаусВелоЛига, Магазин «ВелоДрим», Горный Мир Даринка і особисто Сергій Кудлаєнко А завдячуючи Вадим Павлов (Vadim Pavlov) ми отримали комфортну ціну на друк що дозволило трохи збільшити наклад.
Тобто #Велокалендар_Вінниця не планується до запуску у вільний продаж: його отримали волонтери, люди як допомогали проведенню велоівентів і веломагазини які долучились до цього проекту. Все дуже просто: хочешь мати ексклюзивний календар в друкованому вигляді — долучись до твореня вінницьких велоівентів.
Як варіянт його можна буде бескоштовно завантажити. з сайту Новини Вінниці vn.20minut.ua за посиланням.
Велика подяка і низькій уклін людям які підримали проект матеріально (не всі названі в переліку вище) оплески художникам що зробили малюнки для проекту Людмила Шиляева Евгений Гутник (толяна впізнали здається всі 🙂 ) Куриленко Анна Ольга Чабан і іншим художникам які надали свої прекрасні малюнки для проекту.
Ярославі Касьяновій величезне спасибі за чудову обкладинку і фото з презентації які можна глянути тут Денис Симковский за те що власне зверстав календар терплячи при цьому ацькій виніс міцків від мене (так я ще та зануда).
Люди, Ви чудові — саме завдякі Вам на світ з’являються такі чудові речі.
Сподіваюсь проект отримає розвиток, тому не перимикайтесь — попереду дууууже багато цікавого!

і несподіваний UPD

Особисто я сподівався що ми цю тему закрили, і вже прикидав як буде творитись календар зразка 2018 року (так так так, є безліч не зреалізованих ідей ) Як зазвичай буває не так сталось як гадалось. Безліч повідомлень в приват: «а де ж можна купити календар?» Як виявилось писали не лишень мені, але й художникам з спільноти Breakfast & Sketch. Те що наголос робився що проект некомерційний, не для продажу народ мало цікавить. Цікавить де можно придбати 🙂

Рішення проблеми як зробити некомерційний проект комерційним щоб він залишався при цьому некомерційним підказав мудрий Женя Гутник: Робимо лімітований друк (скажімо 150 примірників) розпрадаємо наклад  по ціні 150 грн. розраховуємось за друк, а виручені кошти передаємо на лікування Івана Дендерука. Таким чином вбиваємо двох зайців: страждущім календарик, а Вані такі необхідні на лікування/відновлення кошти.

Ця версія календаря буде мати декілька відмінностей:

Він буде починатись з березня 2017 року, а закінчуватись лютим 2018. Причина: січень вже промайнув, лютий (зважаючи на те що календар попаде до власників в ліпшому віипадку за два тижні) теж… Отже починаємо з березня 2017, закінчуємо лютим 2018.

Окрім Вінницьких вело подій в календарі будуть відображені наших друзів з Kyiv Bicycle Club, Київська сотка і  одеська велосотка Коли Івану Дендеруку поставили страшний діагноз гострий лімфобласний лейкоз вони просто допомогли: грошами, вирішенням логістичних проблем, в пошуках ліків що не вистачало як в нас так і за кордоном. Без прохань про допомогу вони просто були поруч і допомагали в найскладніших (сподіваюсь) етапах Ваніної боротьби з хворобою.

Як отримати календар?

Зареєструватись в гул формі ( викладеній за посиланням) вказавши ПІБ, контактний телефон і вашу електронну пошту, місто і номер відділення Нової Пошти (бажано з адресою) Для чого це потрібно? На пошту ми Вам перешлемо реквізити для оплати, решта інформації для відправлення Вашого примірника календаря Новою поштою.

І одразу порада: якщо в и з одного міста (доприкладу Цюрюпінска) одразу кооперуйтесь з друзями, робіть проплату від одної особи (кількість календарів в одні руки не обмежена) це здешевить доставку і відповідно вартість календаря.

Після отримання реквізитів здійснити проплату (бажано скинути скан квитанції).

Отримуємо каландар.

Запис на отримання календаря відкривається о 12:00 13 лютого 2017 і триватиме до 12:00 21 лютого 2017 року.

Репост і піар теми вітаються. Замовленя календаря плюсується до карми.

#велокалендар_вінниця #ваняодужуй #не_будь_байдужим

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Олександр Царевський

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: