Bike in City

На хвилі кольору: огляд дитячих шоломів C-preme

Перші слова, перші кроки, перший велосипед…такі цікаві і хвилюючі миттєвості життя. Стільки пригод і неймовірних відкриттів чекає попереду!

Синій, рожевий, яскраво-жовтий — очі розбігаються від різноманіття двоколісних. Але й не менш важливим елементом знайомства з велосипедом є захист. 

Стильний вигляд і надійність — найактуальніше питання для багатьох вело мам. У розумінні батьків шолом має бути “добротний”, а отже тут взагалі не може йти мова про красу. Але чи можливо насправді поєднати ці дві, на перший погляд, несумісні речі?

Новий бренд шоломів С-preme може впевнено подати приклад — так!

Як привчити дитину кататися у шоломі?

Все просто! Зробити його не лише елементом захисту, а й незвичайним доповненням образу, що пасуватиме до будь-яких пригод. 

Розмірна сітка і технології

C-preme розробили дві лінійки шоломів: Raskullz для наймолодших (48-52см; 50-54см) та Krash для старших (50-54см; 54-58см) діток. Для зручності орієнтування по розмірах є мітки за віком дитини: 3-5, 5-8 та 8-14 років.

Шоломи виготовлені у формі вже звичних нам шоломів-котелків, що підійдуть не лише для катання на велосипеді, але й для любителів самокатів, поціновувачів роликових ковзанів та скейтбордів.

Чому? Заради підвищення комфорту та функціональності. Як багато з нас стикалися із тим, що дитина весь час поправляє шолом у різні сторони або взагалі не хоче його носити? Саме через те, що він погано сидить, заважає та просто відволікає від улюбленого заняття.

Шоломи C-preme виготовлені з урахуванням анатомічних особливостей будови голови дитини, щоб забезпечити комфорт та мінімізувати неприємні відчуття під час контакту матеріалу з ніжною шкірою.

Швидкоз’ємні подушечки забезпечують відведення вологи за будь-якої інтенсивності катання.

Новенька лінійка шоломів оснащена регульованою системою зажиму, тепер будь-який шолом можна чітко підлаштувати, щоб він ідеально сидів. Що є не менш важливим ніж матеріал виготовлення, для того, щоб захист дійсно був захистом, а не лише прикрасою. А технологічна система вентиляції гарантує, що  шолом гарно продувається та у ньому комфортно навіть у спекотні літні дні.

Завдяки яскравій графіці та силіконовим 3D елементам шоломи прийдуться до смаку  найвибагливішому бешкетнику. А LED підсвітка, якою обладнані деякі моделі, підвищує видимість. Для зручного перемикання режимів підсвітки в задній частині шолому розміщена кнопка, а вбудована батарея заряджається через USB порт.

 

А яким супергероєм сьогодні будеш ти?

Ната Кедис

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: