Bike in City

MULTIKI Didorivka MTB race 2018

Історичні факти

Крос-кантрійні перегони над озером Дідорівка мають досить значну історію довжиною понад десять років. Рельєф локації ідеально підходить для гірського велосипеду, тому не дивно, що ще на початку аматорського київського велоруху, ще в «архимедівську» еру, дідорівська флора і фауна почала процес адаптації до яскравого та цікавого МТБ. Карбон, гідравлічні гальма, досконала амортизація, безкамерні технології  у той час були хіба що у рожевих мріях більшості спортсменів аматорів. За період з 2007-го по  2012-й роки по трасі, яка, згодом за свою складність отримає шокуючу назву «Eldorado», було проведено досить багато стартів, включаючи два етапи ЛКУ. В 2016 році крос-кантрі змагання повернулися у Дідорівку силами колектива майбутніх MULTIKI Races team. Стара траса була модифікована ділянкою мініДХ, було цікаво,ностальгічно,  та… стало зрозуміло, що потрібна нова траса, яка буде задовольняти сучасним тенденціям в крос-кантрі.

«Eldorado», хардкор зразку 2012 року.

No comments 🙂

Di next gen

У 2017 році MULTIKI Races team створили абсолютно нову трассу, технічну та вибагливу до майстерності райдера. Процес створення дизайну нової траси переслідував дві головні цілі — довести технічну наповненість до сучасних стандартів кантрі та розробити її ритм таким чином, щоб між гарячими апхілами та складними технічними елементами був час на відпочинок, щоб заїжджати на техніку на більш спокійних пульсах.  Розгрібання епічних завалів  для нових ділянок, будівля дров’яної переправи, виправлення складного грунту, відновлення занедбаних елементів ендуро траси та будівля дропів – кількість нових викликів зашкалювала під час підготовки релізу Ді 2017. Всі складні елементи, згідно сучасних вимог, отримали резервні траєкторії. Надмірно силовий характер старої траси був змінений  та дозволяв проїхати трасу навіть новачкам. Проїхати та пишатися 🙂 У 2017 році рясний дощ перед самим стартом гонки змусив закрити деякі технічні елементи, що завадило насолодитися трасою в повній мірі, але і цього було досить для веселого та непередбачуваного батлу.

Станом на 2018 рік Дідорівська траса, продовжуючи свій розвиток, отримала декілька нових цікавинок  та «втратила» одну ділянку задля зменшення показнику набору висоти на колі. В цифрах трек став таким — довжина біля 5 км, набір висоти 140 м… Та, звичайно, краще один раз побачити ніж сто разів прочитати. Допоможуть нам візуалізувати цікавинки траси зразка 2018-го  року Олександр моделі 2006-го року та просто Богдан Воєводін.

Огляд

Стартова галявина, традиційно розташована на плато понад озером Дідорівка. Після прелюдії у вигляді стартової розгінної секції, траса занурюється в секретну секцію «2 жолоби», в кінці якої сховались трамплін «Бабайка» та його попередник — «Буревісник». Аналогія з дитячим пугалом пряма – «Бабайкою» можна лякати малих дітей та блогерів, але дуже швидко, під натиском майстерності та наполегливості, ці страхи зникають та перетворюються в задоволення від подолання цікавої секції з катапультою.  «Буревісник» — то просто прикольна назва простого та кльового «міні-дропа» на склон, розслабтеся 🙂

Отже, Бабайка та його Буревісник. Або навпаки, згідно хронології треку — Буревісник та його Бабайка.

А тепер з’являється Бабайка.

Мінімальна довжина прольоту «Бабайки» — три метри.

Після «Бабайки» влучаємо в лівий траверс та викатуємо на пікантний спуск-змійку.

Змійка закінчується в головному розломі. В цій частині є можливість перепочити, попити водички та почати рухатися в напрямку найвищої точки по той бік яру. Шлях в потойбіччя супроводжується кореневими підйомами,  вертольотами, карколомним спуском типу «злітна смуга» та короткими торчиками. Долається ця стрімка та швидка ділянка на одному диханні та наближає нас до чергової перлини — ділянки «relax» (ендуро), яка починається майже біля виставкового центру. Першою родзинкою цього фанового сегменту є унікальний, яскравий та приголомшуючий «степап».

Фотка зі «степапу» з одного ракурсу, то є лихо. Тому тримайте ще 🙂

Після серії «контрів», «міні-катапульт» та підступного «трансфера» пролітаємо через трамплін «Розминка». Його особливістю є безпечний стіл для новачків та гарна приземка за столом для більш досвідчених райдерів.

Стримко качаючи райдера по «контрах», «баннік» секціях та серіях пласких поворотів, траса повертає назад в головний розлом через дров’яну переправу(гать), кореневу секцію «на прокачку» та прямує уверх до стартової галявини. Наприкінці несподівано з’являється  ефектний «селфі дроп», як головний та найбільш доступний для глядачів та фотографів елемент фінішної каруселі.

Фух. Крабік видихай 🙂

Вищезгадані місця на мапі треку:

Звичайно, краще один раз проїхати, ніж сто разів побачити. Отже, не зволікайте.

Ще є тиждень для очного ознайомлення з трасою!

А 21-го жовтня Дідорівка чекає на змаганнях учасників, фотографів, глядачів та вболівальників!

Реєстрація на змагання та подробиці (розклад, умови участі і т.д.) — за посиланням:

http://www.bikeportal.org.ua/6883

MULTIKI Races

Трейлові забіги, МТБ перегони, кросові дуатлони для дорослих та дітей по цікавих та мальовничих трасах з 2015 року!

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: