Bike in City

Звіт з ІІ етапу DNEPR WINTER CROSS CUP 2016

Велокрос серед любителів в Дніпрі вже другий рік перетворюється в серію гонок. І мені нарешті пощастило стати учасником цього заходу. А між тим, хлопці проводять вже другий етап сезону 16-17! Дуже здорово, що є такі спортивні активісти як Діма Проша, які вносять різноманітність у наш велосипедний рік і подовжують його.

Фото взяті з пабліку Photo life

Про трасу

Місцями злегка завузька і надто довга — 3,7 км. А в іншому все дуже круто! Бігових ділянок відсипали як слід — 8 разів за коло зістрибувати/застрибувати на велосипед. Є, навіть, перешкоди — СПРАВЖНІ! Ділянка «балету» і максимально кросова погода. Снігу не так багато щоб ускладнювати рух, але досить, щоб ковзати на віражах. Ідеально!

Гонка

Перше коло вийшло за розминку, всі їхали разом, хоч селфі знімай. На наступних — кожен сам за себе, хтось падав, інший був обережним і відставав на слизьких поворотах. Особливо стрьомно було на прямих спусках, де швидкість часом досягала 40 км/год. Сподобалась ділянка «балету», кожний сам обирав їхати чи бігти. Перешкоди – ідеальної висоти, не надто високі для баника. А ще бігові сходи, досить довгі щоб закидати велосипед на плече. Прикрашено це все тонким шаром снігу, щоб не нудьгувати на швидких поворотах і прямих.

Вийшло все дуже швидко. Боротьба за призи була тільки між Закорою Віктором і Дімою Прошею, на фініші їх розділяли 25 секунд. Між ними боротьба за лідерство в загальному заліку, навіть тоталізатор є 🙂 Після другого етапу рахунок 1:1.

Вклалися в 50 хв — годину. Навіть хлопавка з конфетті на фініші була. Все в кращих традиціях кубків світу 🙂

Взагалі дуже атмосферна гонка вийшла. Вак віджигав на старт-фініші, глінтвейн зігрівав після. Ну і подарунок у вигляді помело — оригінально, смачно і корисно 🙂 Від Кості Малікова навіть дісталася фляга «Полігон», для діточок.

Спасибі всім, хто організовує та підтримує такий формат і в першу чергу Проше Дмитру, як головному винуватцю та хлопцям з Байкпорталу. Буду приїжджати знову і знову!

Як завжди, дякую компанії Велостріт за постійну і безвідмовну технічну допомогу!

До зустрічі на велостартах!

І так, трохи не забув! У мене залишився сертифікат на відвідування пейнтбольного закладу. На жаль скористатися ним не зможу. Сила дії до 24 січня. Віддам тому, хто першим відповість на питання: Скільки разів легендарна легенда Свен Ніс (Нез) був чемпіоном світу?


Блог Антона Пустовіта

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Антон Пустовіт

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: