Bike in City

Slavsko Trophy MTB

Головна Sarmatian Race

 

Спортивний туризм, що переріс у дещо значно більше. Славсько завжди було ідеальним місцем для катання в Карпатах: рельєф на будь-який смак, захопливі пейзажі та природа, зручна логістика та комфортні умови проживання. За більш ніж 10 років ми добре розвідали цю місцину і провели маршрути найкращими трейлами регіону.

 

 


Light (Коротка)

Ви вперше в Карпатах? Мальовничий 30-кілометровий маршрут — ідеальний спосіб відкрити для себе світ очима велосипедиста, побути наодинці з природою та завести багато приємних знайомств! Коротка дистанція підійде як для початківців, котрі лише знайомляться зі світом байк марафонів, так і для тих хто ці перші кроки вже подолав і хоче просто круто провести час.

Відстань — 30.5 km, набір висоти — 1050 m. Один пункт харчування.


Medium (Середня)

За вашими плечима вже не один пройдений вело марафон, а досвід виступів обчислюється роками? Тоді ця дистанція — саме той виклик, який ви зможете прийняти. Шість під’йомів разноманітної складності, що чергуються з технічними та запаморочливими спусками не залишать вас байдужими, а гарні краєвиди засядуть у вашій пам’яті надовго!

Відстань 55.5 km, набір висоти 2200 m Три пункти харчування.


Hard (Довга)

Маунтенбайк це ваша стихія? Вважаєте себе одним з тих, кого називають елітою велоспорту? Встигли подолати найскладніші етапи українских (і не тільки) марафонів? Тоді настав час випробувати себе на нашому “вбивчому” маршруті. Понад 80 кілометрів гірськими дорогами та трейлами, 8 перевалів з близько 3300 непростими метрами вертикального набору, і звичайно найскладніші спуски сколівських Карпат!

Відстань 82.5 km, набір висоти 3250 m Чотири пункти харчування.


Ви надихнулись? Готові випробувати себе та свої сили? Поспішіть! Кількість учасників обмежена.

 

Зареєструватись

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: