Bike in City

Slavsko Trophy MTB

Головна Sarmatian Race

Спортивний туризм, що переріс у дещо значно більше. Славсько завжди було ідеальним місцем для катання в Карпатах: рельєф на будь-який смак, захопливі пейзажі та природа, зручна логістика та комфортні умови проживання. За більш ніж 10 років ми добре розвідали цю місцину і провели маршрути найкращими трейлами регіону.


Prologue (Пролог)

Слово “пролог” не є новим для людини пов’язаної з велоспортом. Прологи час від часу відкривають і шосейні гранд-тури і кантрійні багатоденки на кшталт Кейп Епіку чи Транс Альп.
“Sarmatian race” – не виключення. Ми також будемо відкриватись саме в такому форматі. Коротка індивідуальна гонка з роздільним стартом одразу покаже фаворитів безпосередньо марафону, дозволить перевірити техніку у бойових умовах та трохи адаптуватись до гірських умов, що очікують на вас згодом. Та головне – у вас буде можливість познайомитись із родзинкою етапу – фінішним спуском, із його крутими віражами та технічними елементами.
Ми не чекаємо на великі розриви на цій відносно короткій дистанції, але навіть кілька секунд запасу може дати стратегічну перевагу та полегшити життя на наступний день.


Light (Коротка)

Ви вперше в Карпатах? Мальовничий 30-кілометровий маршрут — ідеальний спосіб відкрити для себе світ очима велосипедиста, побути наодинці з природою та завести багато приємних знайомств! Коротка дистанція підійде як для початківців, котрі лише знайомляться зі світом байк марафонів, так і для тих хто ці перші кроки вже подолав і хоче просто круто провести час.

Відстань — 30.5 km, набір висоти — 1050 m. Один пункт харчування.


Medium (Середня)

За вашими плечима вже не один пройдений вело марафон, а досвід виступів обчислюється роками? Тоді ця дистанція — саме той виклик, який ви зможете прийняти. Шість під’йомів разноманітної складності, що чергуються з технічними та запаморочливими спусками не залишать вас байдужими, а гарні краєвиди засядуть у вашій пам’яті надовго!

Відстань 56.9 km, набір висоти 2350 m Три пункти харчування.


Hard (Довга)

Маунтенбайк це ваша стихія? Вважаєте себе одним з тих, кого називають елітою велоспорту? Встигли подолати найскладніші етапи українских (і не тільки) марафонів? Тоді настав час випробувати себе на нашому “вбивчому” маршруті. Понад 80 кілометрів гірськими дорогами та трейлами, 8 перевалів з близько 3300 непростими метрами вертикального набору, і звичайно найскладніші спуски сколівських Карпат!

Відстань 83.2 km, набір висоти 3250 m Чотири пункти харчування.


Ви надихнулись? Готові випробувати себе та свої сили? Поспішіть! Кількість учасників обмежена.

 

Зареєструватись

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: