Bike in City

Розкажи історію — отримай Julbo!

Про продукцію всесвітньовідомих французів знає переважна частина любителів активних видів спорту. Щеб пак, це компанія з віковою історією, широченним модельним рядом під будь-які забаганки користувача і великим переліком запатентованих рішень та топових матеріалів.

З основних відмінностей варто виокремити суперову оптичну якість лінз та акцент не на більш дешевому полікарбонати, а на передовому полімері NXT.

До того ж, для усіх моделей з роздільним візором Julbo надає можливість виготовлення лінз з необхідними саме вам діоптріями — більше ніяких незручних коригуючих вставок!

Будь-яка модель Julbo може комплектуватись лінзами з різноманітними властивостями, від звичайних затемнених до поляризаційних та суперфотохромів.

А ще, цьогоріч компанії виповнюється 130 років і з такої нагоди українське представництво спільно з Bike in City вирішили провести конкурс, призом у якому і стане пара окулярів від Julbo.

Але потім подумали, що на велосипеді вони будуть не такими зручними як спеціалізовані моделі. Тож переможець отримає змогу обрати з трьох веломоделей:

  • Ультрасучасних AeroSpeed
  • Легких Aerolite
  • МТБ/повсякденних Renegade

Адже у всіх різні смаки і, найголовніше, обличчя. А значить ми ніяк не зможемо точно вгадати, яка оправа сяде на вас якнайкраще 🙂

А тепер найголовніше!

Умови конкурсу

Розіграші зі звичайними репостами сумні та непозбувно бентежні. А тут і приз приємний, і компанія з багатолітньою історією, тож ми вирішили дещо урізноманітнити умови. Механіка наступна:

— необхідно підписатись на сторінку Julbo Ukraine

— лайкнути пост у Facebok та репостнути його до себе на сторінку

—до репосту додати історію (не менше 130 слів) яка повинна містити слова «Повітря, Швидкість, Окуляри, Вибух, Черевик, Сліпота, Висота, 130, Щастя, Рефракція» та хештег #конкурс_julbo

— відправити нам лінк на свій пост через гуглоформу (налаштування приватності у пості повинні бути «для всіх»)

Ми обробимо ці історії, зробимо з них ТОП-10 та запостимо на сайті 1 липня. А через тиждень, базуючись на відгуках читачів та власному почутті прекрасного оберемо переможця. Критерії: оригінальність, цікавість, складність історії. Ніякого рандомайзера.

Переможець отримає можливість обрати з трьох рівнозначних моделей окулярів — Julbo Aerospeed, Aerolite або Renegade.

Ну що, поїхали?

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: