Bike in City

Чому слід ОБОВ’ЯЗКОВО приїхати на Bike-to-Work 25-го квітня?

Друзі-велосипедисти!

Назріла переламна ситуація. Вперше наша щорічна акція “велосипедом на роботу”, що цього разу пройде 25-го квітня, проводиться з національною підтримкою — ми робимо його спільно з реформаторською командою Міністерства Охорони Здоров’я. Вперше у нас така потужна підтримка: міністри, дипломати. На заході будуть камери національних каналів. Причина дуже проста і вагома — МОЗ починає застосовувати в Україні практики запобігання та профілактики хвороб, а не лише лікування їх, як раніше. Саме такі практики у розвинутих країнах дозволили збільшити тривалість життя на 10-20 років протягом кількох десятиліть. І щоденна їзда на велосипеді розглядається як один з важливих методів!

Якщо ми хочемо їздити по місту на велосипедах комфортно, а не так як зараз, ми маємо показати, що нас дійсно багато і місто має замість пустих балачок зробити те, що обіцяло: веломаршрути Оболонь-Центр, Виноградар-Центр, Солом’янка-Центр, вирішити проблеми з автівками на Трухановому острові, сприяти прийняттю та впровадженню нових державних будівельних норм і поправок в Правила дорожнього руху, зокрема, щодо дозволу велосипедистам рухатись смугами для громадського транспорту.

Тому ви можете зробити наступне

  1. Приєднайтесь до заходу https://www.facebook.com/events/1777393405816563/
  2. Поширте цей пост, затегайте свого велодруга та запросіть його приєднатися (хоча б і з приводом, що одному їхати вранці нудно 🙂
  3. Приїдьте на годину з 8 до 9 на оглядовий майданчик біля Верховної Ради у вівторок 25 квітня

О дев’ятій будемо робити ВЕЛИЧЕЗНЕ групове фото. Будемо дарувати його всім, хто каже, що велосипеди в Києві то не для наших людей.

Для участі раджу зареєструватись (безкоштовно) — щоб можна було робити якісь попередні оцінки кількості присутніх: https://goo.gl/gzr2fS

Якщо вам страшно або сумно їхати самому, ви можете долучитись до одної з районних колон: https://goo.gl/rjDllS

У вівторок має приїхати кожен, хто хоче змін по відношенню до велсипедистів. Це справді важливо і це лише година в приємній компанії, яка допоможе нам змінити місто.

25-го вже має бути тепло. Я впевнений, що за будь-якої погоди нас буде вперше так багато.

Вітаю всіх з переламним 2017-м!

Богдан Лепявко,

Голова Асоціації велосипедистів Києва

Заметили в тексте ошибку? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter.

Богдан Воеводин

Сооснователь Bike in City

Комменты Facebook

Disqus (0)

bikeincity

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: